Wpis z mikrobloga

Mam kamerę #dahua IPC-C46 i jestem z niej zadowolony, niestety nie jest już dostępna na rynku.
Szukam podobnego zamiennika który:
Jest niewielki, tuby odpadają, kopułkowych też wolałbym uniknąć, kamera nie powinna rzucać się w oczy (to na użytek domowy, nie musi być „szpiegowska” chociaż może być),
-Wi-fi
-mikrofon
-onivif (kamera będzie przekazywała obraz do NAS, Synology)

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

#kiciochpyta #monitoring #kameraip
  • 11
nie musi być „szpiegowska” chociaż może być


@clas: brzmi creepy

To może takie maleństwo

@Lapidarny: o kurczę, ma ONVIF, szkoda że nie ma mikrofonu. Widzę że ma wejście na mikrofon ale co tam się podłącza?
Masz tę kamerę? Widziałeś jak sobie radzi?
@clas: ale jak chcesz już tak faktycznie lecieć na grubo no to


@Lapidarny: Nie, bez przesady do kamera do podglądu zwierzaka domowego, chcę zamontować gdzieś w rogu pomieszczenia. Ma nie szpecić :)
@clas: kabel chinch i do rejestratora, ale jesli nie masz rejestratora no to nie ma o czym mówić

IPC-C46 i jestem z niej zadowolony,


@clas: coś podobnego do tego że nie musi być ukryte jeśli to faktycznie zwierzak to może jakieś Xiaomi? Np
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-home-security-camera-360-kamera-1080p-10823830645?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=a0b0b4ce-524f-473c-95cd-ab2ea57bcb17#

Ładnie się komponuje w otoczenie, masz możliwość obrotu i nagrywanie dźwięku
Pobierz Lapidarny - @clas: kabel chinch i do rejestratora, ale jesli nie masz rejestratora no...
źródło: comment_1653497437nmPlOG3QbNtGRUs6Dcvih2.jpg
@clas: kabel chinch i do rejestratora, ale jesli nie masz rejestratora no to nie ma o czym mówić


IPC-C46 i jestem z niej zadowolony,

@clas: coś podobnego do tego że nie musi być ukryte jeśli to faktycznie zwierzak to może jakieś Xiaomi? Np
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-home-security-camera-360-kamera-1080p-10823830645?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=a0b0b4ce-524f-473c-95cd-ab2ea57bcb17#

Ładnie się komponuje w otoczenie, masz możliwość obrotu i nagrywanie dźwięku

@Lapidarny: Ale nie ma ONVIF? Do NAS jej zatem nie podłączę. Pomijając już