Wpis z mikrobloga

@PrezeeS7 no jest git, chociaż mam wrażenie, że ten teledysk jest nieostry? Co prawda oglądałem na telefonie 1080p ale mam wrażenie, że część scen w ogóle nie ma ostrości w środku kadru na aktorach. No i mam skojarzenie z tymi pierdzącymi trąbkami pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie spoko ale szału nie ma, co niektórzy myśleli, że będzie wersja na PH jak z Pussy a tutaj jest
Pobierz
źródło: comment_1653496249Gv05BDRzGoMQHDGSlhSTwx.jpg
@PrezeeS7: jak dla mnie najsłabszy teledysk z tej płyty i w zasadzie dziwię się, że w ogóle wyszedł - kilkukrotnie wrzucali teledyski do kosza gdy były już skończone.

@PrezeeS7: Wpadli w rutynę jak AC/DC. Nudne, wtórne kawałki w jednym stylu. Dodatkowo próba szokowania teledyskiem/na koncercie. Rammstein znudził mi się wtedy kiedy Korwin.


@omnipotentmasterofnone: nie pomyliłeś zespołów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ostatnie dwie płyty to
BennyLava: fajna ciekawostka, jakie na przykład?


@satanasluciferi: chociażby do Zeig Dich, w sieci krążyły foty z planu z zakonnicami (i to były chyba takie zakonnice w wersji seksownej, ale nie pamiętam już). Pierwszy ich teledysk w karierze do debiutanckiej płyty też poszedł do kosza, budżet był symboliczny i ponoć jak go zobaczyli, to złapali się za głowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To akurat info z książki Flake’a.
@satanasluciferi:

Das Modell w 1997 - nakręcony (co prawda bez ich udziału, ale na ich polecenie - przez reżysera Du Hast), ale nigdy nie pokazany publicznie.

Zeig Dich - oni tam chyba paru scen nie dokonczyli, albo nie byli zadowoleni z calości, bo nie zdecydowali się dotąd na premierę. A nakręcono go jakos na początku 2019 (na ich oficjalnym profilu na fb było lub jest parę fot)

Wiem, ze przez jakiś
Pierwszy ich teledysk w karierze do debiutanckiej płyty też poszedł do kosza, budżet był symboliczny i ponoć jak go zobaczyli, to złapali się za głowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To akurat info z książki Flake’a


@BennyLava: to jest Du Riechst So Gut z 1995. On ujrzał światło dzienne dopiero 3 lata później :) Właśnie z powodu tego, że wyszło jak wyszło. Na DVD Made in Germany Schneider
to jest Du Riechst So Gut z 1995. On ujrzał światło dzienne dopiero 3 lata później :) Właśnie z powodu tego, że wyszło jak wyszło. Na DVD Made in Germany Schneider mówi o tym w "making ofie".


@Cohonez: na pewno nie chodziło o DRSG, bo ten teledysk też opisywał, zwłaszcza w kontekście dobermanów na planie. :) Myślę, że jeśli to ma być istniejący, to prędzej Seemann - bo o tym się