Wpis z mikrobloga

@Seishin: Powinna szczeniaka oddac do jakiegos zakladu ewentualnie szkoły z internatem. Są szkoły dla trudnych dzieci - szybko by go naprostowali.

Nie wiem - ja bym chyba odeslal na tresure.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Seishin nie widzę w tym absolutnie nic śmiesznego.

@WielkiNos: bo to śmiech przez łzy, takich sytuacji są setki tysięcy.

Bo chodzą po tej planecie ludzie którzy nie potrafią opanować swoje jego ciała na tyle żeby nie dać się zalewać byle zjebowi, lub nie spuszczać się w byle babie.
  • Odpowiedz
@Seishin: Ale przecież pewne osoby nawiedzające tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisały, że ze swoim dzieckiem to co innego jest, i szansa że urodzi się chore jest niska. Smutna historia i szkoda tej kobiety(a najbardziej to tego drugiego jej dzieciaka), ale brutalna prawda jest taka, że autorka tego wpisu tylko i wyłącznie ponosi konsekwencje swoich czynów. Chciała dziecko to ma, wiedziała, przecież, że może się urodzić chore
  • Odpowiedz
@OraclePL:

Chłopak z opisu to przegryw z chorą głową


Który nie musiał zaistnieć oraz nie jego wina, że ma to zaburzenie. U natalistów jak zwykle braki w empatii i wyobraźni, ta pierwsza zdolność statystycznie się zmniejsza. (nie mówię o tobie). Pewnie będą mu radzili opt-out ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chłopak to typowy incel wykopek


@RozowaZielonka: co ty gadasz? To jest idealny materiał na sebixa patusa, który będzie miał karyn w łóżku więcej niż IQ. Powtórzy scenariusz ojca, bo łobuz kocha najmocniej. Odpad społeczny, ale z całkiem innej strony, przeciwieństwo incela wykopka. Incel wykopek to jego gnębiony młodszy brat, albo słabsi koledzy w szkole, którym spuszcza codziennie #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seishin Nie śmieszne, tragiczne, szkoda mi jej strasznie...

@Giban: a dzieciaka którego własną matka nienawidzi i #!$%@? go wychowała to ci już nie szkoda?
  • Odpowiedz