Wpis z mikrobloga

@Bover: Sam lider Światowego Forum Ekonomicznego Schwab mówi o nowej przyszłości, którą to ONI wykreują. "Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy." NWO jest faktem. Sprzeczać się można jedynie odnoście dobrych/złych intencjach tych ludzi. Ja osobiście nie wierzę w ich dobre intencje.
  • Odpowiedz
@Bover: @VENOCode:
W ogniu tej wojny nie jedna gąska zostanie upieczona. Szwab piecze swoją. I tak jak przypadkowa pandemia sprzyjała jego planom, tak teraz ta wojna generuje kryzysy i żywieniowy i surowcowy, dostaw i td... które również są korzystne w jego działaniach, zmianach i transformacjach. To przypadek oczywiście, ale wielce zastanawiający.
  • Odpowiedz
@ObserwatorZamieszania: No właśnie warto zaznaczyć, że to nie jest tak że jedna grupa kontroluje wszystko i wszystkich i są odpowiedzialni za wszystkie wydarzenia. Oni tylko wykorzystują sytuacje światowe na swoje korzyści. Gdyby kontrolowali wszystko to nie pozwoliliby na powstanie internetu. Internet powstał, więc teraz chcą przejąć nad nim kontrolę.
  • Odpowiedz
@Bover: Osobiście boleję nad tym, że Ukraińcy nie potrafią rozwiązać z Ruskimi swoich problemów etniczno-terytorialnych. I żeby było jasne, oba kraje mają swoje za uszami. Z punktu interesów obu tych państw, ta wojna nie powinna się nigdy zdarzyć. A co jest? Każdy widzi. Teraz będzie tylko bardziej boleć.
I nie pytaj się mnie, co Ukraina ma zrobić teraz. Ja chcę by Polska pozostała bezpieczna i nie pchała się na siłę w
  • Odpowiedz
@ObserwatorZamieszania: nie wiem kto to jest i nie chce mi się szukać ale wiecie, że oni prawdopodobnie mają urlopy? W sensie, żołnierze w trakcie konfliktu miewają urlopy. Nie wiem, jak jest w tym konflikcie ale w innych to się zdarzało.
  • Odpowiedz
i z czego rżysz nie wiesz czym jest NWO jeszcze?


@cechinimuszyna: tak czyli wychodzi że Ukraina walczy za a rosja przeciwko NWO ? to ja wolę te NWO i dobrze mi z nim a tak serio to kolejna szurska teoria a babka nie jest nativem i wątpię że to miała te teorie na myśli w wypowiedzi tylko zwyczajnie porządek w demokratycznym świecie i walkę z ruskim mirem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bover: Azov, Aydar, prawy sektor, biały młot i swoboda dopuszczały się zbrodni na rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy. W kontekście powstania tych 2 separatystycznych samozwańczych republik wspieranych prze Rosję to powiem że mieli powód. Ale oni poszli dalej, poszukaj a znajdziesz: morderstwa, grabieże, gwałty, wymuszanie okupów i haraczy... dziki kraj i tyle. Jeszcze jest jakieś 15k cywilów zabitych w tych republikach od 2014 roku o których czepiał się Putin.
W mediach dopiero od
  • Odpowiedz
Azov, Aydar, prawy sektor, biały młot i swoboda dopuszczały się zbrodni na rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy


@ObserwatorZamieszania: mordo, 1/3 Ukrainy mówi po rosyjsku. Ba, zdecydowana większość Ukraińców, których znam, mówi po rosyjsku z domu. Wszyscy z Azov na wschód od Dniepru również xD

Więc niestety, ten punkt propagandowy również musicie jakoś dopracować w kwaterze Piotrogrodzie xD
  • Odpowiedz