Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy po wczorajszym rozstaniu z małżeństwem z Gietrzwałdu ( któremu to jeszcze zostało pociśnięte wczoraj) cała gromada pojechała dziś na różaniec do owego Gietrzwałdu?
Jest świeży live z Panem Księdzem pod kapliczką sprzed godziny.
Przypomnę że byli całkiem niedawno na pielgrzymce tam.
Przypomnę również że z Poznania do Gietrzwałdu jest 330km i 4,5h czystej jazdy w jedną stronę.
Przypomnę że paliwo jest po 7,3-7,5zl.
Przypomnę że pan łysy nie ma hajsu nawet na prąd.

#wroniecka9
  • 10
@lotnik939: a z drugiej strony Twoim jedynym zajęciem jest #!$%@? raz dziennie nabożeństwa, które i tak jest przyjemnością dla Miśka, to aby powalczyć z nudą nie chciałoby Ci się pojechać za darmo na wycieczkę w miejsce które lubisz xD
@lotnik939: właśnie koszta działalności sekty są coraz wyższe. Mieli w tym Gietrzwaldzie miejsce z noclegiem, gdzie dostawali żreć za darmo, pili se kawki, herbatki, niczym się nie musieli przejmować, ale sekta musiała się zacząć #!$%@? do gospodarzy, ksiądz musiał ich obgadywać i skończyło się jak się skończyło. Teraz jak pani Dorota albo ta nawiedzona, co w tej huście lata, pójdzie i zapłaci za pobyt z 300zł to nie będzie już tak
@lotnik939: Misiek z #!$%@? tam pojechał, nie zdziwiłbym się jak pojechali do małżeństwa ich wyjaśnić. Jeden z niewielu ciepłych #!$%@?łków się skończył. Wiernych ubywa, a na paliwko się trzeba zrzucać. W niedziele Wrocław, dzisiaj Gietrzwałd, długo nie pojadą na tych finansach, a jeszcze Misio musi mieć żreć no i łysy za prąd wisi.
@Savage2999: Ok, ale pamiętam że odpowiedzialni są za te auto łysy i pan martwe oczy. Tak było na święceniu auta. Ten drugi już rzadko bywa więc został łysy.
Znając Pana Księdza raczej dużo nie inwestuje w utrzymanie auta. Na ostatniej pielgrzymce zaznaczył że dał na paliwo ale jeśli to zaznaczył to można podejrzewać że są to jednorazowe akcje.
@CwanyLis93: kolejny złoty lajt którego pewnie nie ujrzymy.
Ciekawe czy pojechał na #!$%@? ich dojechać na amen czy szykował tam sobie bezpieczne gniazdo po Wronieckiej i jechał załagodzić sytuację. No prosić to się raczej nie będzie ale łysy już może.
No jak to się im spina finansowo to nie wiem. Kurde, można doić staruchy ale ich jest malejąca garstka a potrzeby rosną coraz mocniej. Gdyby nie moje sumienie to z miejsca