Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam nadzieję, że dacie radę mi pomóc w wyborze używanego gravela. Generalnie całe życie jeżdżę na mtb/trekking I jestem totalnie zielony w temacie, a chciałbym spróbować czegoś nowego.
Jako, że w sklepach jedyne rowery na mój wzrost kosztują powyżej 7k stwierdziłem, że poszukam uzywki i znalazłem to:
https://m.olx.pl/d/oferta/vitus-substance-disc-sh-tiagra-rama-crmo-gravel-wyprawowy-CID767-IDKngxy.html?reason=seller_listing%7Colx_shop_premium

Nie będę nim jakoś super dużo jeździł, pewnie max 50-60km w tygodniu. Co sądzicie, jest sens jechać i oglądać za tą cenę?
#rower #gravel #szosa
  • 9
@sarna77: Osprzęt spoko, ale rama jednak stalowa. Ma plusy i minusy. Może Tobie pasuje, ale lepiej żeby to był świadomy wybór. Na plus na pewno szeroka opona. Dopytaj o pedały, bo dobre stówkę kosztują, a na zdjęciu nie widzę.

Zależy czego oczekujesz i po jakich terenach chcesz jeździć. Jeśli faktycznie po lasach i luźnym terenie, to szukaj czegoś z szeroką oponą. Najważniejsze, to dobry stan techniczny bo szybko może się okazać
@Jan_K: zaskakująco fajny rower wyprawowy w uczciwej cenie. Dodatkowe punkty montażowe na widelcu. Dobre opony. Trochę dziwny widelec, bo aluminiowy. Stalowy by lepiej amortyzował, skoro już cała rama i tak jest ze stali. Na minus korba na kwadrat, już mogli odżałować te 150 zł różnicy. Poza tym ciężko się czegoś przyczepić.