Wpis z mikrobloga

Cześć, orientujecie się, czy PGE daje jakieś kary za niepobieranie prądu po wykonaniu przez nich przyłącza? Wydaje mi się, że czytałem o takich karach przy instalacji gazowej. Wniosek został złożony na "zasilanie docelowe".

W skrócie: dostałem warunki do podciągnięcia prądu. Jeśli podpiszę je teraz, to deklarują się na wykonanie do października 2023. Wiem, że do tego czasu nie ruszę z budową tak, żeby móc z tego prądu korzystać. I nie wiem czy już podpisywać, czy naturalnie to opóźnić.

#budownictwo #budujzwykopem
  • 5
@Rubajticos: Podpisuj, przyjdą w lipcu 2024.
Odbiornik prądu jest Ci potrzebny do deklaracji na wykonanie przyłącza. Bo jak nie ma odbiornika ot nie bedą zarabiać więc wniosek o przyłacze bedzie negatywny. Tutaj masz już to za sobą wiec czym sie przejmujesz? Najwyżej blaszak postawisz, RBtke w środku i żarówke żeby oświetlić sobie to w środku/w nocy
@Rubajticos: Podpisane w marcu 2021, termin na lipiec 2022, już zapowiedziane opóźnienie.
PGE to taki syf, że nie idzie z nimi pogadać nawet telefonicznie / mailowi więc podpisuj jak najszybciej możesz i niech Ci podłączają co byś nie musiał się z nimi już kopac