Wpis z mikrobloga

Powoli padają kolejne (po personal trajnerach) niepotrzebne biznesy, jak psi fryzjerzy czy kocie spa.
Czekamy na upadłości następnych zbędnych biznesów które są naroślą na tkance gospodarczo-społecznej czyli pośredników nieruchomości, ekspertów social media czy instagramowych influencerów.
Ci ostatni to i tak już raczej zaczynają przypominać akwizytorów tylko z dostępem do internetu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
mookie - Powoli padają kolejne (po personal trajnerach) niepotrzebne biznesy, jak psi...

źródło: comment_1653473119OLlBwpZBFwcIIkH8DHWEgh.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@mookie: Ja #!$%@?. Masz mentalność polaczka idioty który cieszy się z tego ze komuś podwinęła się noga. „Prawdziwe biznesy to rolnictwo, kowalstwo i łapanie szczurów, kiedyś to było, teraz to jakieś psie fryzjery”
  • Odpowiedz
Gospodarka jak najabrdziej była gotowa na usługowe małe biznesy to na co nie było gotowa to rekordowe wydatki publiczne, socjal, 14 emerytury a teraz spowodowaną tym wszystkim inflacje.


@pAST3RZ: sam sobie zaprzeczasz, właśnie żeby gospodarka była gotowa na takie niszowe biznesy to trzeba stworzyć odpowiednie dla niej warunki wolnorynkowe - których PiS nie robił, zamiast tego rozdawał kasę na lewo i prawo - te biznesy dzięki temu powstały, ale wraz
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Masz mentalność polaczka idioty który cieszy się z tego ze komuś podwinęła się noga. „Prawdziwe biznesy to rolnictwo, kowalstwo i łapanie szczurów, kiedyś to było, teraz to jakieś psie fryzjery”


@Zjadlem_Babcie: jesteśmy krajem rozwijającym się, który musi zbudować silne podstawy gospodarki by dopiero móc tworzyć takie biznesy.
Silną gospodarkę opiera się o przemysł, surowce, technologie - tego brakuje więc psi fryzjerzy będą teraz padali jak muchy. To są
  • Odpowiedz
@mookie: Musiala babka byc po prostu chuowa. Do mojego fryzjera od psa zapisy 3 miechy do przodu. I to nie jakis tam salon nie wiadomo co. Po prostu babka wie co robi i ma jednoosobowa dzialalnosc
  • Odpowiedz
@mookie: Witamy pana komunistę, który wie lepiej, jak powinien wyglądać rynek - zarówno pracy, jak i usług. Barberzy do łopat, personalni trenerzy na produkcję. Reszta do kościółka albo psychologa, by wyzbyć się zachodniego zdziczenia i konsumpcyjnego podejścia do życia. Tylko potrzeby opa są prawilne, reszta to zlewaczałe wymysły psujące gospodarkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witamy pana komunistę, który wie lepiej, jak powinien wyglądać rynek


@ajuto00: przecież biznes upadł bo widocznie przestał się spinać, gdyż prawa rynkowe w końcu zadziałały. Chciałbyś żeby rząd dopłacał do nich pompując jeszcze więcej pieniędzy wywołując tym samym jeszcze większą inflację?
  • Odpowiedz
Musiala babka byc po prostu chuowa. Do mojego fryzjera od psa zapisy 3 miechy do przodu


@gomezikpl: jezeli jest takie ssanie jak tu piszesz na tego typu uslugi to nawet chuowy by sie spokojnie utrzymal.
  • Odpowiedz
chciałbym zobaczyć ten sam post tylko gdzie jako przykład podany jest szewc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MatthewDuchovny: nie mam nic do szewców, szanuję bo dobre buty to podstawa. Zaś nie do końca jestem świadom o co chodzi z tym szewcem, bo na wykopie się przewinęło parę razy więc podejrzewam że jakaś beka mnie ominęła.
  • Odpowiedz
  • 1
Powoli padają kolejne (po personal trajnerach) niepotrzebne biznesy, jak psi fryzjerzy czy kocie spa.


@mookie: i doszedłeś do tego wniosku bo zauważyłeś jedno takie miejsce które się zamyka? Ja mam znajomego trenera personalnego który sobie doskonale radzi i musi odmawiać ludziom bo brakuje mu czasu. Zatem mamy 1:1 w dowodach anegdotycznych i co teraz?
  • Odpowiedz
@mookie: Ale ty masz chłopie nasrane w bani xDˣᴰ zamykanie się małych biznesów świadczy o tym w jak #!$%@? kondycji jest stan polskiej gospodarki i jak ludzie musza zaciskać pasa. Nauczyłeś się jednego zwrotu popyt podaż i udajesz eksperta od ekonomii xDˣᴰ to ze ty nie korzystasz z buble tea czy trenera personalnego bo jesteś biedakiem, to nie znaczy ze inni nie korzystają, a Twoja próba negacji jakiegokolwiek małego biznesu
  • Odpowiedz
przecież biznes upadł bo widocznie przestał się spinać, gdyż prawa rynkowe w końcu zadziałały. Chciałbyś żeby rząd dopłacał do nich pompując jeszcze więcej pieniędzy wywołując tym samym jeszcze większą inflację?


@mookie: Mówię tu o twoim podejściu do tych biznesów, a nie o przyczynie upadku, bo takowe mogą być różne. Ty twierdzisz, że niektóre usługi padają, bo ci się nie podobają. Takie myślenie zbliża cię trochę do pensjonariuszy zakładu w Choroszczy
  • Odpowiedz