Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie, chciałbym kupić jakieś fajne perfumy takie pierwsze droższe, EDT odpada szybko się ulatniają i nic nie czuć.
Chciałbym, żeby były zajebiste, trwałe i czuć je było z kilometra xD
Testowałem trochę i bardzo podobały mi się
- dior sauvage
- acqua di gio pour homme (te najbardziej)
- Yves Saint Laurent
Trochę cena powala więc może coś tańszego?
Myślałem też o Armaf Club de Nuit Intense Man, swoją drogą czy na morele są legitne perfumy czy #!$%@? jakieś?

#perfumy
  • 20
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Zesrałeś się i to potężnie, napiasłem że pierwsze droższe więc to mogło ci dać do myślenia, kolejna kwestia to właśnie pytam jeśli nie zauważyłeś, nie kreuje się na eksperta to tylko twoje wyobrażenie, napisałem tylko że moje dotychczasowe perfumy się ulatniały szybko to ty wyjechałeś z jakimś tekstem o wychodzeniem ze środka dupy
@GuGus_On: Calvin Klein ma wiele udanych kompozycji ale trwałość lekko mówiąc nie jest ich mocną stroną więc stąd wmówiłeś sobie, że wszystkie wody toaletowe to popłuczyny rozwodnione. Jeśli chcesz tanio a dobrze to Club De Nuit intense w wersji EDT będzie bardzo dobrym wyborem. Na perametrach na pewno się nie zawiedziesz. Na zimniejsze dni Bentley Intense Man również bardzo dobra opcja za nieduże pieniądze. Joop Homme to jeszcze większy mocarz ale
@ebeebe123123 Wow takiej odpowiedzi się nie spodziewałem, używałem też encre noire nie wiem czy to też ma podobną trwałość jak CK? Chciałbym wydać takie max 300 zł, może coś jeszcze byś polecił to sobie obadam w perfumerii
@GuGus_On: Sprawdź jeszcze versace dylan blue i ewentualnie chanel allure homme sport (poza budżetem ale jeśli ci przypasuje to możesz wziąć śmiało missoni wave za 3x mniej). Morele jest legitne, ogólnie to wchodzisz na perfumeub.pl i masz tam wszystkie źródła legit wybierasz najtańszą i masz zapaszek a reszta, którą zaoszczędziłeś będziesz miał na ruchy.
@WeirdChamp: Nie, bo znam się na samochodach, nawet jakbym powiedział że mam silnik w bagażniku to wątpie, że mechanik by się na mnie #!$%@?ł i mówił coś o wyciąganiu wniosków z dupy czy że go #!$%@? i #!$%@? farmazony, po prostu jesteś chamem, pozdrawiam :D