Wpis z mikrobloga

Spokojnie zrobiłem kopię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Poczytajcie o co toczy się proces (jak umiecie czytać), załącznik z oryginału pozwu poniżej, depp z racji, że nie ma żadnych dowodów pobicia (gdyby miał to by pokazał i pozwał o to - co logiczne), pozywa tylko o artykuł w gazecie w którym:
amber opisuje swoje doświadczenia z przemocą domową i molestowaniem
nie ma tam nazwiska deppa
nie ma tam żadnych szczegółów o nim
nie ma żadnych dowodów, że to mu zniszczyło karierę

amber musi udowodnić tylko jeden przypadek 'domestic abuse' (2pkt. udowodnić, że artykuł nie kłamie)
czyli:
-Coercive control (a pattern of intimidation, degradation, isolation and control with the use or threat of physical or sexual violence)
-Psychological and/or emotional abuse
-Physical or sexual abuse.
-Financial or economic abuse.
-Harassment and stalking.
-Online or digital abuse.

nic więcej, reszta to wasze wymysły i pragnienia, wiem, że macie fikoły w głowie i zaczniecie wrzucać jakie obrazki, ale próbujcie to pojąć przez chwilę xD

oczywiście, możliwe że przysięgli lubią deppa (były już takie procesy, ława bywa nieprzewidywalna) i wygra, nie zmienia to faktu co należy rozpatrywać na tej rozprawie i czego ona dotyczy co chyba jest logicznie opisanie w dokumencie sądowym

(możecie znowu zgłaszać, wiem, że prawda boli najbardziej, a mocno was wypunktowałem)

#johnnydepp #amberheard #procesdeppa
Pobierz getin - Spokojnie zrobiłem kopię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Poczytajcie o co toczy się proces (jak ...
źródło: comment_1653404441sMupuT6axaaG7mheiIbgq0.jpg
  • 20
@getin tak proces jest o zniesławienie dzięki, że wyjaśniłeś bo bym nie wiedział. Deep ma dowody na to, że Heard go biła świadkowie i nagrania w których o tym sama mówi. Po gwałcie butelka, bicia pięścią etc. Heard nigdy nie wymagała pomocy lekarskiej więc nie ma obdukcji i dokumentacji pozdro
@getin: chyba coś ci się pomyliło, to Amber nie ma żadnych dowodów pobicia, bo co do Deppa to jest nagranie na którym amber wprost się przyznaje że go uderzyła xD

Co do tego ze nie ma tam nazwiska to nawet nie komentuje bo w procesie wprost było wskazywane że daty pokrywają się idealnie z jej wnioskiem o restraining order XD
@Wykoppeel1230: wydaje mi się, że to nie jest tak do końca, każdy mu przytakuje, bo chce sie przykleić do trendu, czy odzyska swoją pozycję to jeszcze bym nie wiwatował
kolo mówi jedno zdanie na minutę, nie wiem ile z tego talentu zostało po dekadach dragów i chlania