Wpis z mikrobloga

@rbk17:

Po prostu jestem zszokowany że to jednak był niezwykle inteligentny facet.

To ironia? xD Przecież każda odpowiedź pawlacza w tym wywiadzie jest tak totalnie na odwal, że w zasadzie na prawie na żadne pytanie nie odpowiedział z sensem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rbk17:

oj tam, zbyt wymagający jesteś.

Zbyt wymagający? xD Przecież odpowiedzi papy w tym wywiadzie to jakieś nieporozumienie. Szyderczy tytuł "pijany albo niespełna rozumu" ma w sobie wiele prawdy. Przykładowo ten chłopiec który się przygotował, dowiedział się że papa jakieś sztuki pisał, zapytał o to, a papa niczym pijany wujo "hehe, żadnej sztuki dobrej nigdy nie napisałem". Jakiekolwiek pytanie dotyczące wiary z równie mądrą odpowiedzią "tak jak Pan Jezus powiedział", "no, jak Pan Jezus powiedział?", "poszukajcie" itd.
To nie jest pokaz inteligencji, tylko co najwyżej buty i kompletnego braku podejścia do dzieci. Sam nie potrafię rozmawiać z dziećmi za bardzo, ale to co w tym wywiadzie odwalił papa to już jest jakiś ewenement xD A przecież Wojtyła sam zgodził się na ten wywiad, więc wypadałoby podejść do tych dzieciaków z szacunkiem.
BTW: Ten film to chyba pierwsza rzecz która w moich oczach podważyła rzekomy geniusz i niebywałą mądrość polskiego papieża. Bez przygotowanej na kartce wypowiedzi nawet kilkulatki potrafiły go
Zgrywajac_twardziela - @rbk17: 
 oj tam, zbyt wymagający jesteś.
Zbyt wymagający? xD...

źródło: comment_1653395959BU5A9EgEQRrp4sDadlpFbC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kotouak:

no ja jak to pierwszy raz zobaczyłem, to aż nie dowierzałem, że Papaj był aż takim dupkiem wobec tych dzieci ¯_(ツ)_/¯

Ja najpierw widziałem przeróbkę "pijany albo niespełna rozumu", myślałem, że prawdziwe odpowiedzi w wywiadzie były sensowne i normalne. Jakże bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem oryginał xD
  • Odpowiedz
@rbk17: Widać że nie miał ochoty albo czasu żeby na serio to zrobić. Odpowiadał w taki sposób żeby dać realizatorom do zrozumienia żeby to kończyli.

Inną sprawą jest już np. to pytanie o herb gdzie mówi że "to nie jest herb, to jest herb watykanu". Albo się nie wykazał inteligencją albo po prostu nie próbował zrozumieć o co pytają czyli właśnie jak przez większość czasu odpowiadając bylejak.
rybyzabyi_raki - @rbk17: Widać że nie miał ochoty albo czasu żeby na serio to zrobić....
  • Odpowiedz