Wpis z mikrobloga

Typowe p0lki, które niechca nic robić dla chłopa. Nie wiem czy Klaudia się chciała popisać, z tym tekstem, że dla niej nie problem dla mnie i tak jest max 4/10 w tym charakter. Jedyna dziewczyna, która coś sobą reprezentuje to Laura. Miła sympatyczna i delikatna. Niby milenials a jednak nadal kobieco się zachowuje.

Jeśli chodzi o facetów to ciężkie Mireczki z nich. Ken i Ździr to iq 60 TOP. Nie da sie sluchać co oni gadaja. Dwóch konkretnych gości to Grzesiu Blond i Sevag. Grzesiu 2 też jest gitówa, ale teraz mamy czasy gdy kobiet się już nie dotyka, nawet nie rucha także pozdro dla tych co uważają, że jest zwyrolem. Chłopak bliskością chce pokazać, że mu zależy na kobiecie. #!$%@? czy on jak mu Wika powiedziała ze nic z tego nie bedzie to się nadal na nią rzucał. Śpi do niej odwrócony dupą. Gdzie wy tu widzicie zwyrola. Jebnijcie sie w czoło. Niedługo w tym kraju i na całej planecie będą latać same pedały z białaczką i simpować.

#hotelparadise #jacula #wygryw
  • 41
  • Odpowiedz
@rogata5000: Niepotrzebnie sie tlumaczysz moim zdaniem. Wdawanie sie w dyskusje to takie paliwko dla niego, z tego co widze.
Wartosciowa osoba nie musi byc kolekcjonerem dyplomow akademickich. Ale chyba pojecie wartosci niemierzalnej jest zbyt abstrakcyjne. Nawet jesli ktos ma ich 10, ale zachowuje sie jak prostak i nie potrafi opanowac emocji na zwyklym tagu do nieskomplikowanego programu, to te dyplomy nie podnoszą wartosci. Widze, ze hotel w niektorych dyskusjach jest
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Twoje: "Chłopak bliskością chce pokazać, że mu zależy na kobiecie."

Nie ! On raczej jak w starym dowcipie- przeważnie dostaje w twarz, ale czasami idzie w krzaki( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to chyba na live była z sypialni migawka -W łózku śpiąca Wiki, a Skunks dotykał jej włosów, głaskał i wgapiał się w nią. Na przykład dla mnie to byłby mega stres
  • Odpowiedz
@X0__x0: dziękuję za miłe słowo :) Sprostuję tylko - nie tłumaczyłam się, a chciałam wykazać, że odniesienie do wykształcenia, pracy albo wyglądu nic nie wnosi do tematu rozmowy - uważałam Stuleja za szowinistę i zdania nie zmieniłam, a on mnie za wyszczekaną mężczyznofobkę i też chyba pozostanie przy tym stanowisku, mimo moich sukcesów życiowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak wiadomo argumenty ad personam to najlepsza
  • Odpowiedz
@X0__x0: Wmawianie komuś frustracji to nie jest argument wyższych lotów. Widzisz bo jest duża różnica między nami jak pytam o wygląd i wykształcenie to widać ma to znaczenie w tej dyskusji. Zostałem wyzwany od incelów. Sprawdź sobie co znaczy definicja tego słowa i wtedy zastanów się czemu prosiłem o wstawienie zdjęcia. Życie kobiety, a mężczyzny wygląda trochę inaczej. Brzydka kobieta moze miec 100 ofert dziennie na Tinder od przystojniaków, facet jak ma kilka ofert w tygodniu to jest uznawany za Chada. W jaki sposób można powiedzieć, że ja jestem incelem? Ty jak wyglądasz ? Ważniejsze pytanie, czy Ty wiesz jak Ja wyglądam. Teksty, ze ten tag jest prosty, albo to wykop to możesz sobie odpuścić. Widziałem posty @Opportunist i czytam wasze i nie trzeba tutaj detektywa, że macie się za lepsze od mężczyzny bo na prostym tagu jak to tak pieknie ujelas nie mozna skomentować, ze prawie wszystkie dziewczyny w Hotelu należa do grupy mało atrakcyjnych(dla mnie). Używanie pojęć szowinizm redpill, domena mężczyzn. Nie masz zielonego pojęcia o tym, albo po prostu nadal chcesz żyć w niewiedzy i wzięłaś niebieską pigułkę od Morfeusza.

Dla jasności dla mnie wartosciowa kobieta nie musi być wykształcona. (odniosłem sie do niego z powodu "prostych" odpowiedzi Pani Oportunistki). Wszystko sprowadza się do tego ile ktoś wkłada serca w relacje. Jeśli jest zachowana równowaga to mówimy tutaj o stabilności i niemalże idealnym dobraniu. Jak to zawsze lubiłem mówić Zauroczamy się w tym co widzimy, a #!$%@? w tym co jest w środku. Po rozmowie widzę, że nie bylibyśmy się w stanie dogadać, aczkolwiek jakbym miał być z Tobą w relacji to bym Cię niechciał zmieniać na siłe. Dlatego róbcie dalej ze mnie szowiniste bo nie zgadzam się z waszym władczym myśleniem "Bo kobieta ma racje i #!$%@?"

Serdeczna Prośba nie pisz, że jestem frustratem bo wylewam swój żal. Tutaj ściśle opisujemy to co się dzieje w Hotelu oraz wasze komentarze. Jako dorosły mężczyzna mam za sobą wiele porażek i kilka sukcesów. Zdecydowanie potrafie powiedzieć, ze mam swoje wady. Nie brakuje mi też ambicji. Życie moje podobnie jak wasze nie konczy się
  • Odpowiedz
@rogata5000: Gratuluje Ci sukcesu!

Skoro jestem tak wielkim Szowinista to mi coś doradź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na marginesie, najnowszy Bond to porażka, i nie uważam, że poprawność polityczna powinna mieć wpływ na wszystko dookoła.
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Dziękuję. Jeżeli chcesz mojej rady, to nie traktuj wszystkich kobiet, które się z Tobą nie zgadzają, jako wrogów męskości, bo liczy się temat rozmowy, a nie płeć albo wyzwiska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeżeli chodzi o ocenę zachowania Grzesia i niechcianych zbliżeń to polecam wyobrazić sobie, że kolega gej tak sobie Ciebie gładzi, trochę bawi się Twoimi włosami, czasem w uszko pocałuje, czasem za
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Jest roznica, jesli mowimy, ze ktos zrobil cos zlego, a gdy mowimy, ze jest zlym czlowiekiem. Tak samo z frustracją - to, ze ktos jest sfrustrowany czyms nie znaczy, ze jest wiecznym frustratem. Dlatego tak cie nie nazwalam.
Zacznijmy od tego, ze wiekszosc nieatrakcyjnych kobiet albo nie zaklada tindera albo tak sie przerabia, ze sa nie do poznania (catfishing) i stad ta dysproporcja ofert, malo ktory facet jest biegly
  • Odpowiedz
@rogata5000: Ale pierd*lisz, sluchac sie Ciebie nie da. Porownanie tej sytuacji do kolegi geja ? To przedstawmy ja tak ja to bylo naprawde. Musialbym temu koledze GEJOWI powiedziec ze CHCE BYC Z NIM W PARZE. Mowic mu ze, "nareszcie ktos kto mnie chce". A koniec konców po Rajskim Rozdaniu powiedziec: "eee wiesz co, jednak nie". lol
Porównujesz gówno do twarogu, Weronika sama sie pindlila jak jej sie dupa palila, a
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: czy nazywanie kogoś "debilem" i zwracanie się do kogoś "pokaż ryj" świadczy o inteligencji mówcy lub jest argumentem w dydkusji? Nie znam was ,ale słabo się to czyta. I takie wulgaryzmy w stronę kobiety.. a tagowi mężczyźni milcząco pomijają takie chamstwo. Burak i cham, że tak powiem, a szkoda. I co tam jeszcze było ładnego? Pokaz twarz i powiedz gdzie pracujesz...ja bym poprosila jeszcze o adres, żebyś tym gównem,
  • Odpowiedz
@MalaLu: frustracja sięgła zenitu. Ja nic nie zrobiłem i wyzwiska burak i cham. Pamiętaj kochana ze na kazdego chama trzeba podwójnego chama. Pochwale się ze ja jestem tym podwójnym, a jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem to jest debilem. Tak samo twierdze o osobach, które nie potrafily zdać matury z matematyki podstawowej---> Też są debilami i to do kwadratu xD.

Teksty masz jak facet "podaj adres". Od razu widać
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: dodaj jeszcze, że wąsa mam albo jaja większe od ciebie...( ͡° ͜ʖ ͡°). Nic mnie nie zdziwi. Najgorsze, że zwróciłeś mą uwagę inteligentnym wpisem, z ciekawością zeszłam w dół .. a tu burak i cham. Pojedynczy, ale jednak. Smuteczek Wypijmy za to i za panów, którzy w obronie pań nie stanęli. Dobrego dnia i jak to mówią nie każdy z
  • Odpowiedz
@MalaLu: Bo sie bronie przed feministycznymi zapedami ? No to brawo Ty. Wiekszych ode mnie mieć nie bedziesz chyba ze sobie proteze #!$%@?. Nie wiem czy jesteś Transem czy po prostu #!$%@?ęta, ale Wole być Chamem i Burakiem niż taka p0lka z wąsem jak Ty. Nie martw się podobno każda potwora znajdzie swojego amatora. Teraz dużo cipeczek co zapomnieli, że facet ma być pewny siebie i asertywny.

Ewentualnie mogę się
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: tą wypowiedzią wystawiasz sobie świadectwo .. to jest tzw rozchisteryzowany cipeusz albo bachor. Nie mam wąsa ,ale jaja tak. Pani ze śląska więc nie typowa Polka. Przykro mi ,że kalasz swoj naród oraz rodzaj męski. Ps. Moje uwagi były do "pokaż ryj" "debilu" etc. Można wyciągnąc wnioski, że żyjesz z socjalu i z moich podatków. Jak cię wsadzą to też za moje niestety. Pani zapierd... na kilka etatów, piękna
  • Odpowiedz
@MalaLu: Ty sobie wmawiasz, że jesteś piękna i mądra. Nie widziałem Cie, ale zdjęcie sporo mówi. Czym się tak chwalisz ? Że #!$%@? w żabce na kasie ? Tam to zawsze są same wygrywy życiowe, które uczą innych jak maja żyć .

No jeszcze raz Ci powtarzam, że debil to słuszne stwierdzenie skoro ktoś nie ma podstawy skutecznej nauki jaką jest czytanie ze zrozumieniem. Ty też jej nie posiadasz (
  • Odpowiedz
Czekałam aż mi odpowiesz i postanowiłam "pier..olę nie czytam". Chciałam Ci powiedzieć, że gdybys nie był... to mogłabym cię lubić. Lubię intelekt. I takiego wewn lwa, bo myślisz że obrońca stada, a nie że ci młode zeżre. Szkoda. Ech...
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: no i odcxytałam.. nie pobieram 500 plus bo mam jedno, 20 letnie pracujące dziecko. Fryzjer barber polecam... dość w kraju mamy pseudo inteligentów i nierobów. Ja mam wykształcenie wyzsze i pracuję w kuratelii i pomocy społecznej , prowadzę też własną działalnośc, masaż rehabilitacyjny bo lubie robić dobrze ludziom. Mogłabym jednak też być panią z żabki, bo jej praca niczemu nie uwłacza. Mam nadzieję, ze nie usuniesz powyższego wpisu by
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: co do uchodzcow z Ukrainy, Panie dostały po 300 zl i poszly do pracy. Choć były w permamentnej traumie. To je różni od takich jak ty. Nie wiesz, nie oceniaj. Zejdz z garnuszka matki i zapierd...alaj do roboty.
  • Odpowiedz
@MalaLu: Ciesze się, że pracujesz ciężko. Nie zapomnij w tym wszystkim się zastanowić nad swoimi marzeniami i ambicjami. Możliwe, że jakieś spełniłaś, ale trzeba lecieć dalej. Mieć nowe marzenie, nowy plan.

Wiem, że jestem skonczonym fiutem i szowinistą, dlatego też nie planuje założyć rodziny. Pozdrawiam Serdecznie!( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz