Wpis z mikrobloga

Typowe p0lki, które niechca nic robić dla chłopa. Nie wiem czy Klaudia się chciała popisać, z tym tekstem, że dla niej nie problem dla mnie i tak jest max 4/10 w tym charakter. Jedyna dziewczyna, która coś sobą reprezentuje to Laura. Miła sympatyczna i delikatna. Niby milenials a jednak nadal kobieco się zachowuje.

Jeśli chodzi o facetów to ciężkie Mireczki z nich. Ken i Ździr to iq 60 TOP. Nie da sie sluchać co oni gadaja. Dwóch konkretnych gości to Grzesiu Blond i Sevag. Grzesiu 2 też jest gitówa, ale teraz mamy czasy gdy kobiet się już nie dotyka, nawet nie rucha także pozdro dla tych co uważają, że jest zwyrolem. Chłopak bliskością chce pokazać, że mu zależy na kobiecie. #!$%@? czy on jak mu Wika powiedziała ze nic z tego nie bedzie to się nadal na nią rzucał. Śpi do niej odwrócony dupą. Gdzie wy tu widzicie zwyrola. Jebnijcie sie w czoło. Niedługo w tym kraju i na całej planecie będą latać same pedały z białaczką i simpować.

#hotelparadise #jacula #wygryw
  • 41
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Nwm, czytałam Ślepnąc od świateł ale nie kojarzę takiego cytatu, a to bliska mi książka, czytam ją co jakiś czas. Nwm ale białaczka raczej od tego się nie robi xD Wykazujesz braki w podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
@Opportunist: jedno nie ma z drugim nic wspólnego. To, że jesteś debilem, który nie umie czytać ze zrozumieniem to nie moja wina. Napisałem serialu Panie książka. Zaraz jeszcze pochwalisz się innymi tytułami z twojej listy lektur. Wpasowałbyś się idealnie między Kubusia i Kena. Twój poziom intelektualny.
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: nie zgodzę się, że chłopak bliskością chce pokazać, że mu zależy. Do Mariki też się kleił i nie było widać, że jakoś specjalnie mu zależy. Kobiecie można pokazać na inne sposoby, że facetowi zależy, nie zaburzając jej strefy komfortu. Na siłę daje to przeciwny efekt, co po raz kolejny widać. Grześ od Laury myślę pokazał jej, że mu zależy i nie zrobił tego w nachalny sposób, przez co Laura czuje
  • Odpowiedz
@mi_chelle: oczywiście zgodzę się, ale serio nie piętnujmy kogoś za takie zachowania. Marika widocznie się na to zgodziła, a tak jak Wika mu powiedziała, że nic z tego to zaprzestał takich zachowań. Zreszta coraz bardziej czuje, że produkcja sama pisze scenariusz. Spójrz jakie teksty on wali, że jest nuda w tym Hotelu.

Ps. nagle kazdy zapomniał jak w dzień odejscia Dominiki Ździr przeleciał Oliwie. On już zwyrolem nie jest xD
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: ja nie zapomniałam akurat o Zdzirze i Oliwii i nie mogę się nadziwić, jak obecnie ich para jest tutaj wychwalana. A wracając jeszcze do poprzedniego tematu - Zdzir to każdej by dał bliskość i dotyk, a żadnej nie chciał pokazać, że mu zależy. A zachowania Grzesia nie ma co piętnować, on sam ponosi konsekwencje i może wyciągnie wnioski, albo znajdzie taką, której akurat się podoba taka atencja.
  • Odpowiedz
@rogata5000: Jak każdy incel czego się spodziewać, wiemy na jakim portalu jesteśmy i powinnyśmy się już rozeznać, że na takie #!$%@? wynikające z frustracji, że żadna go nie chce będziemy trafiać.
  • Odpowiedz
@rogata5000: widzisz i to jest właśnie to, że spotykamy się na wykopie i każdy mnie poucza jak mam żyć, a swoim oryginalnym postem chciałem, zaznaczyć, że nie wszystko jest takie różowe.

Zastanawiam się czemu wylewacie swoją złość na mnie jeśli jesteście takie silne i niezależne. Zaraz odejdziemy od tematu Hotelu Paradise i zaczną lecieć tu teksty, że kobiety w Polsce mają gorzej i są nękane. Postawa wyższości nieuzasadnionej nad drugą płcią
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Chyba jesteś trochę sfrustrowany.. Czy każdemu, kto się z Tobą nie zgadza, mówisz, że Cię poucza, okazuje wyższość i wylewa złość? Może chcesz o tym porozmawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rogata5000: Hymmm? przecież wyżej się zgodziłem z @mi_chelle. Nie obraża i coś wnosi do rozmowy, a wy tu we dwie szczekacie, zaraz jeszcze @Opportunist napisze, że facetom się więcej wybacza tak jak pod postem o rozprawie Heard vs Depp. No prośba xD

Pali wam się dupsko. Dobierzcie jeszcze z 10 takich jak wy bo ciężko będzie wam mnie zakrzyczeć. Mnie ta dyskusja śmieszy i jesteście idealnym dowodem na to jak
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: dziękuję w imieniu partnera, chociaż nie wiem, o jakim szczekaniu mówisz - nazwałam tylko Twoje poglądy szowinistycznymi, możesz się przecież z tym nie zgodzić ;) a co do pracy i wykształcenia, to jestem właścicielką firmy tłumaczeniowej i mam dyplom z wyróżnieniem - mam nadzieję, że to wystarczająco prestiżowe referencje, żebym mogła mieć swoje zdanie :) jeżeli chodzi natomiast o prośbę o zdjęcie... no właśnie o tym mówię, porównując Cię do
  • Odpowiedz