Wpis z mikrobloga

Nikt nie chce widzieć, jak ich bohaterowie upadają

Fani Deppa, wyczuwając zmianę sytuacji, wycofują się do bardziej szalonych teorii spiskowych , coraz bardziej odrywając się od rzeczywistości, próbując udowodnić niewinność Deppa.

Fani Deppa sa zajęci wypuszczaniem absurdalnie jednostronnej propagandy tworząc pomysłową mitologię wokół Heard, która przedstawia ją jako dziką karykaturę „szalonej dziewczyny” – istnieje cały alternatywny wszechświat, w którym Heard recytuje fragmenty filmu jako dowód, bierze kokainę na stoisku, używa korektora do tworzenia fałszywych obrażeń, a nawet zamordowała własna matke, aby powstrzymać ją przed zeznaniami w procesie.

Nikt nie chce widzieć, jak ich bohaterowie upadają, a oskarżenia Hearda przeciwko Deppowi wywołały reakcję obronną, która od tego czasu przekształciła się w radośnie mizoginistyczne polowanie na czarownice.

Amber Heard jest znacznie młodszą i mniej wpływową aktorką niż Depp – nie zbudowała sympatycznej osobowości publicznej, nie ma głupiego pirackiego alter ego, by złagodzić ciosy oskarżeń o nadużyciami.

Forbes.com

Pobierz
źródło: comment_1653376940LDEklEDE85LjmdIS2UQ38I.jpg
  • 23
@uga_buga: Znasz chociaż definicję słowa fikołek?
Wypowiadałem się kiedykolwiek na temat deepa? xD

Zesrałeś się, a nie mam za bardzo czasu dywagować na temat życia obcych mi ludzi, więc króciutko:

Takie opinie czytam ogólnie w internecie i wśród moich znajomych (nazwij sobie to bańką) i ani razu nie widziałem stwierdzenia, że Deep jest niewinny.

Fikołki to co najwyżej robią obrońcy Amber, która okazała się nie tak niewinną ofiarą.

Nie zapraszam do
@Catmmando: Powinien być w ciągu miesiąca. Zapewne będzie apelacja. Jednak nie wiadomo czy ewentualna apelacja ze strony Deppa zostanie w ogóle dopuszczona. Jeśli sąd uzna, ze ten pozew to próba zastraszenia ofiar przemocy, to apelacja zostanie odrzucona. Inaczej sytuacja wyglada jeśli apelacje wniesie Heard, ale mało prawdopodobne.
@podomka: Efekt aureoli ma się dobrze w wielu aspektach:
1 Mężczyznom się więcej wybacza.
2 Sławni ludzie są idealizowani.
3 Bogaci ludzie mają większą władzę aby tuszować swoje złe uczynki.
4 Ludzie w aktorach widzą postać z produkcji, do której żywią sympatię i przypisują im odgrywane cechy nie znając ich naprawdę.
5 Mizoginia ma się dobrze (dlatego na wykopie ta sprawa jest dla facetów taka atrakcyjna, mogą wypluć swoją nienawiść).
6
@FCSTULEJ: Przecież te dowody były wielokrotnie wrzucane. Są nagrania, smsy i zeznania faktów. Widziales chociaż fragment procesu? Bo od ponad 2 tygodni świadkowie sukcesywnie zeznają, ze Depp miał problem z agresja, narkotykami i chorobliwa zazdrością. Są zeznania świadków, którzy widzieli jak ja bije. Są także nagrania i smsy potwierdzające przemoc.
@podomka: TY jesteś jakaś chora na łeb. Jest zupełnie na odwrót. Jak narazie to wszyscy od psychiatry, ortopedy, Jason Mamoa, Rober Downey Jr. , kolega malarz, były kucharz Deppa, teraz jeszcze jakiś gośc z showbiznesu. Wszyscy jak jeden mąż powiedzieli, że Amber jest jebnieta i klamie. Jak nawet tego kremu co niby nim zakrywała ślady nie było na rynku. POMYŚL KOBIETO JAKBY DEPP JEJ #!$%@? GONGA TO BY MIALA RANY OTWARTE