Wpis z mikrobloga

Podobno kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Zatem spróbujmy.

Mam 24 lata i podobno nie wyglądam na swój wiek, a na pewno się na tyle nie czuję. Mieszkam w Poznaniu już kilka dobrych lat, wyjechałem za studiami. ISFP. Zawodowo jestem związany z finansami.

Jestem raczej niebrzydki, jestem ciemnym blondynem, noszę dłuższe loki, gdy zapuszczę włosy mam coś w stylu afro. Oczy piwne. 182 cm 70 kg. Z wyglądu jestem zadowolony, regularne ćwiczenia przynoszą efekty. Zazwyczaj ubieram się w koszule (umiem prasować więc nie obarczam tym mojej mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam hobby jako takiego, chyba, że memy i może czytanie znamienitego portalu wykop.pl. Sporo czasu poświęcam na naukę związaną z zawodem, który wykonuję i który tego wymaga. Lubię pływać, biegać, spacerować, jeździć na rowerze. Od czasu do czasu wybiorę się na siłownię. Wolę sporty indywidualne niż zespołowe. Lubię kino, aktualnie nadrabiam klasyki - z list tych, które trzeba koniecznie obejrzeć. Chodzę często do kin studyjnych. Z książek, ostatnio wybieram filozofię-teraz czytam Barthesa, ale prozę fabularną też lubię, głównie skandynawskie kryminały. Raczej nie oglądam seriali, tych słynnych, którzy znajomi oglądali a ja nie. Podróże lubię z plecakiem i niskobudżetowe.

Szukam miłej i ułożonej mirabelki do relacji na dłużej. Powiem otwarcie, że wygląd się liczy, to też istotna sprawa, skłamałbym mówiąc, że jest inaczej - ale jak mawiał Paulo Coehlo: "Uroda przemija, charakter i serce pozostają te same (...)" czy jakoś tak xd

Byłoby super gdybyśmy, mogli ugotować razem, coś co da się zjeść.

Okazjonalnie piję alkohol, papierosy powodują raka płuc, więc tak samo, jak narkotyków nie toleruję ich.

Jak przyjedziesz do pyrlandii, pomogę Ci się odnaleźć na dworcu głównym, spokojnie, nie zgubisz się - dodatkowo oprowadzenie gratis

#mirabelkaszukamirka #mirabelkaszukamirka #mirabelkaszukameza #mirekszukazony #mirekszukamirabelki #tinder #rozowepaski #rozowypasek #zwiazki #poznan
remote-control - Podobno kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Zatem spróbujmy. 
...

źródło: comment_1653337165eMEg0zSJpJrLT0IWAS6b5y.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz