Wpis z mikrobloga

To jak opłaca się wydawać ~30k i kopać eth czy lepiej odpuścić? Mam doświadczenia w #kryptowaluty ale z samym #mining mało co miałem wspólnego ale chciałbym spróbować na dłuższy czas może jakiś miras mi pomoże z góry dzięki :)
  • 11
@AdK9: możesz sobie sprawdzić na tej stronie https://whattomine.com/ ile twój zestaw kart w danej chwili daje urobku tylko miej na uwadze to że za godzinę jak będziesz sprawdzał to będą już całkowicie inne wyniki.

Nigdy nie wyliczaj na miesiąc czy rok w przód, w jakim czasie zwrócą Ci się karty, bo takie wyliczenia nigdy się nie sprawdzają. Nikt nie wiem co będzie z kursem eth.
@AdK9: Jak chcesz kopać to nigdy nie wyliczaj dziwnego ROI bo metod kopania jak i zarabiania na koparkach jest multum, 80% porad w Internecie jest od ludzi którzy coś tam słyszeli i nie maja wiele z kopaniem wspólnego, reszta siedzi cicho i zarabia. To 30K możesz odrobić w miesiąc a możesz nie odrobić nigdy i stracić, wszystko zależy od twojego podejścia, samo się nie kopie.
@Tank1991: no tak gornik to wyparcie rzeczywistosci jest silne. Widzisz ja sledze temat od polowy 2017 i wtedy owszem POS byl wspominany ale jako generalny cel do ktorego dazy fundacja nie konkretny kamien milowy. Nie wspominajac o takich drobiazgach jak chodzace testnety symulajace przejscie na POS czy przejscie na Ropstenie.
@banciur:

od polowy 2017

ja siedze od 2013 bodaj

no tak gornik to wyparcie rzeczywistosci jest silne

co bym nie napisal to bylo by wyparcie xd ja to juz mam to w pompie, swoje zarobilem bo sprzedawałem na grudniowej gorce urobek
pudlo :)


@banciur: dobra koncze juz krecenie beki

wszystkim od listopada 2021 odradzam wejscie w mining nawet jesli to nie wejdzie w sierpniu a za rok to i tak kopanie sie nie zwroci. a to ze przed nastepna gorka nie bedzie pos - to juz hazard

sam dokupowalem tylko sprzetu w kwietniu 2021 i uważałem że to już ledwo co szansa na zwrot