Wpis z mikrobloga

@swag69: w tej wersji nie ma. Gdyby nie to, że to RTX, to bym polecił po prostu używanie sterowników nouveau i może by to jakoś było. Ale raczej jak kupiłęś kartę za tyle hajsu to nie chcesz jakiś prostych apek odpalać xD
@fervi: no mi to tylko ten PC w sumie został po to aby przegladarke odpalac, pliki tekstowe, maile, hello worlda napisac i okazyjnie w final fantasy 14 pograc, oczywiscie wczesniej byl do innych celow wykorzystywany xD
Obudźcie mnie jak już będzie można odpalić przeglądarkę bez użycia gpu zielonych #!$%@? na poziomie 200%.


@swag69: Więc twierdzisz, że odpaliłeś akcelerację sprzętową w przeglądarce w Linuksie z kartą Nvidia ? To chyba jesteś cudotwórcą.
@Scallar: w przegladarce probwalem z uzyciem i bez (#!$%@? wie czy dzialala bo 0 roznicy) mowie o tym ze jak na windowsie odpalam przegladarke to nie slysze ani karty ani cpu, na ubuntu tylko odpalilem ją i już wskakiwala na najwyzsze obroty - #!$%@? grajac full detale w god of war mi tak PC nie wył.
@fervi: a sprawdzę za godzinkę - gdzieś jeszcze ktoś mi napisał aby ustawić profil dla danej aplikacji ale jak to zrobić i czy zadziała to już czarna magia
@fervi: na firefoxie tak samo ustawia zegary na najwyższe obroty ale wydaje mi się ze mniej agresywnie jakoś - poprawa ale mała względem przeglądarek na chromium
@fervi: No chyba najnowsze bo kilka dni temu ściągałem, czy ta wtyczka coś dała tez ciężko stwierdzić - juz znowu #!$%@? dostaje od tego haha, ale tez wierzyć mi się nie chce ze każdy kto ja linuchu jest siedzi full AMD i nie ma na to jakiegoś workaround Eh
@swag69: Ja siedziałem na Nvidii, ale starej. Wtedy masz lepsze sterowniki nouveau i to jako tako działa :P

Ale tak, kupiłem laptopa AMD - AMD. Nie jest może idealny, ale w sumie daje radę. Będę w wolnej chwili myślał czy da się sportować Linuksa na Motorolę Moto G100, która do mnie jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)