Wpis z mikrobloga

Serwus.
Kobiecie (która miesza w woj. śląskim) zniknął dziś tvn i polsat i pyta mnie DLACZEGO? xD
Ja wiem, że dziś jest tam zmian standardu nadawania w tym woj. ( https://dvbt2wpolsce.pl/porady/72-dlaczego-nie-odbieram-nowych-programow-pomimo-sprawnej-instalacji-antenowej ) itp ale ostatnio dokupiła sobie dekoder #dvbt2 i powinno działać podczas gdy od dziś mimo, że wyszukiwała kanały na nowo nie ma w/w stacji i mówi mi abym coś zrobił gdy mnie nawet w domu nie ma. xD Więc się pytam co jest grane? :)

#dvbt #telewizja
  • 14
@twar: @Snaken: @znikam5: dobra, jest jakiś progres. Zmiana kraju nic nie dała, ale spróbowałem pokręcić anteną. Zamiast jak zwykle w rogu okna, przyczepiłem ją w poprzek okna na górze, totalnie z d.. Złapało mi ze 40 nowych kanałów, tyle że:
- są jakieś nickelodeon, tele5, które nie działają
- jest mnóstwo kanałów polsatowych (hd, filmy, sport), ale nie działają (mój tv twierdzi, ze "brak modułu ci" - czyżby jakieś
@RRybak To chyba faktycznie jest jakiś fuckup z ich strony. Może jutro coś się wyjaśni jak się okaże, że cały Śląsk nie ma Polsatu i TVN :-)