Wpis z mikrobloga

jest jakis sposob na bumpowanie itemkow ktore sprzedajesz zeby byly na poczatku poe trade czy musze ja sciagac z magazynu i dawac znowu? bo wydaje mi sie ja daje itemki za 1c to one po chwili znikaja w gęszczu tych samych itemkow xd
#pathofexile
  • 24
@Dejwor: wyceń jako 0.9c xD
1. taka różnica w cenie nie robi Ci różnicy
2. i tak pewnie większość zapłaci 1c bo nie bezie im się chciało bawić w to
@Dejwor: ale co wycenia? jak jakieś esencje czy coś to się nie daje, kupujesz 2 i płacisz 1c.

jak jakiś przedmiot do lewelowania czy coś co kupujesz tylko jedno to ja bym się w to nie bawił tylko dał 1c i niech spada

ogólnie można tego używać mniej więcej (tyko uważać na 'price fixy'). Nie wydaje mi się, ze ktokolwiek się bawi w takie tanie przedmioty i rozdrabnianie na części dziesiętne
10129 - @Dejwor: ale co wycenia? jak jakieś esencje czy coś to się nie daje, kupujesz...

źródło: comment_1653315831tBQJBlfCOHXNAOwNItlTTp.jpg

Pobierz
nie rozumialem za bardzo czyli jak wystawiam jakies itemki to nie warto sie bawic w 0.9c?


@Dejwor: warto jeżeli sprzedajesz za jednym razem ich dużo. Można zrobić tak, aby ktoś musiał kupić od razu np 10, 20, 50 itd przedmiotów.

przedmiotów takich tanich ogólnie się nie opłaca po jednym sprzedawać, co będziesz z mapy wychodził aby sprzedać komuś coś za 1c? po 1c to średnio się czasem człowiekowi chce wracać aby
@Dejwor: i jest sporo kasy z tych esencji? nie próbowałem nigdy tego w drzewku dawać

myślałem, że to się bierze i robi z tego przedmioty na sprzedaż bardziej niż sprzedaje same esencje
@Dejwor: ale jak masz drzewko wysmakowane to nie powinny dobre lecieć? tym bardziej, że pewnie masz remnant of corruption pełno, zdaje się jakieś talenty na drzewku zwiększały dropy tego.

czemu tylko parę, nie sprzedaje się czy co? bo teoretycznie to ja mam esencji w stashu wartych więcej niż parę c a nie mam żadnego talentu w to, musiałeś mieć więcej tego. albo mi się wydaje, że mam a nikt tego nie
a w sumie, z tego co widzę tylko deafening coś są warto i to nie wiele. to tez beda miał łącznie z 20c w pojedynczych. pewnie nikt nie będzie chciał brać po jednej tylko np po 20
@Dejwor: jak masz więcej niż 1 premium stash tab, to zrób sobie jeden jako taki "śmietnik" i ustaw że wszystkie itemy sa za 5c no i wrzucasz tam jakieś itemy warte te 1-2c i może ktoś to kupi. Jak ci się cał tab zapełni to bierzesz wszystko i do vendora.