Wpis z mikrobloga

musisz przyznać, że chłop ogarnia


@Stallion45: tak ogarnia, że zanim został posłem w 2019 to miał jakies 8000 majątku. I to po tym, jak już nim był w latach 2005-2007 (bo wiadomo: młody, zdolny, antysystemowa świeża krew).
  • Odpowiedz
@slapdash: No ale teraz ma więcej, jakieś 10k miesięcznie. Masz więcej? Ja niestety nie i można na niego pluć i gardzić z kilkunastu innych powodów, ale nie zmienia to faktu, że dupsko wkręcić umiał
  • Odpowiedz
@wykopowiczzjamajki: to że ma średnie, to jeszcze można wybaczyć, posłowie to reprezentanci mas i są ich odzwierciedleniem. Oczywiście lepiej, zeby byli specami z samej topki, ale to niemozliwe, bo w polityce sa srednie pieniadze.

Natomist jego CV i kariera zawodowa ogranicza sie do bycia przydupasem Giertycha w LPR i Winnickiego w kolejnych partiach nacjolków oraz byciem trenerem kajt serfingu. I to jest #!$%@? dramat, bo ten facet przez wszystkie te
  • Odpowiedz
@wykopowiczzjamajki: Nie żebym popierał Konfę (a zwłaszcza jej narodowe skrzydło) ale polityk niekoniecznie musi mieć wyższe wykształcenie. Kwaśniewski na ten przykład magisterki nie napisał nawet a jeden z lepszych polityków jakiego mieliśmy. To samo nie miałbym nic przeciwko np. przedsiębiorcom z technicznym wykształceniem w Sejmie, więcej o życiu wiedzą niż niejeden ekonomista albo doktor prawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: no to jak? Zdecyduj się-albo nie jest to żadnym osiągnięciem i nic szczególnego-albo to, że ktoś z tych czy innych powodów studiów nie skończył, to jest "co innego" () ( _)

Ale choć JKM swoje głupoty nagadał, i w coraz większej ilości spraw racji NIE MA-to jednak dobrze powiedział kiedyś o studiach, i o idiotach po studiach ()
  • Odpowiedz
no to jak? Zdecyduj się-albo nie jest to żadnym osiągnięciem i nic szczególnego-albo to, że ktoś z tych czy innych powodów studiów nie skończył, to jest "co innego" () ( _)


@wygolony_libek-97: Nie myślałem, że mogło kogoś to przerosnąć, ale wytłumaczę. Tak, nie jest osiągnięciem, bo jest proste do osiągnięcia. Stąd gdy ktoś nie potrafi osiągnąć nawet tej prostej rzeczy, to źle o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: cóż...mimo wszystko gdyby studia ogółem były tak "prostą rzeczą do osiągnięcia"...to nie byłyby one raczej dla wciąż dużej rzeszy studentów studiów stacjonarnych "drugim domem". Ani też nie pochłaniałyby one tyle czasu i wysiłku co robienie kariery zawodowej i praca.

...mając na myśli Studia przez duże S, a nie tylko takie "byle jakie byle wyższe mieć" (ʘʘ)
  • Odpowiedz