Wpis z mikrobloga

@93michu93: a w definicji aquaparku jest, ze musi mieć zjeżdżalnie czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
osobiście cieszę się, ze ich nie ma, bachory polecą na główny Aquapark a na Brochowie będzie spokój
@ziomus_71: za wikipedia:

Aquapark, akwapark, park wodny, wodny park rozrywki (od łac. aqua – woda) – obiekt sportowo-rekreacyjny rodzaj parku rozrywki, którego główną częścią są baseny kąpielowe.

W skład infrastruktury aquaparku wchodzą baseny kąpielowe o różnych głębokościach, wielkościach i ze zróżnicowaną temperaturą wody, często również ze sztucznymi falami oraz miejscami do surfowania. Dodatkowe atrakcje to m.in. zjeżdżalnie, sztuczne rzeki z rwącym nurtem, fontanny, bicze wodne oraz gejzery wodne. W ofercie parków
@93michu93: no jak sam przytoczyłeś w definicji, zjeżdżanie to DODATKOWE atrakcje. Aquapark to park wodny z basenami, cała reszta jest opcjonalna.
Osobiście ja się cieszę, że będzie to obiekt mniej atrakcyjny dla dzieci niż główny Aqua. Dzieci są #!$%@?, a ja ze zjeżdżalni nie korzystam. Bachory pojada na główny Aqua, a ten zostawia w spokoju. Jak dla mnie win-win.