Wpis z mikrobloga

@Smokalaskanski: nikt nie mowil, ze nie ma strat, po prostu w ogole pomija sie ten temat i nie ma go w debacie, ale nie mowienie o czyms nie znaczy ze to nie istnieje, na pewno nie padlo zdanie: ze UA nie ma strat
  • Odpowiedz
W teorii nie ma szans na większe straty ukr niż rus z racji tego, że ukr się bronią, utrzymują i kontrolnie popuszczają linię obrony, czyli liczą się z życiem.


@kupkesobieciagne: Przecież Ukraińskie pozycje są nie mniej orane artylerią od Ruskich xD I do tego łatwiej je namierzyć bo się bronią

Jak tam ropa towarzyszu ?


@piotrlionel: mocne słowa jak na mieszkańca kraju który bierze nawet teraz 100% ropy
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: bierze 63% co wynika z oficjalnych komunikatów ministerstwa. Rozumiem że na Kremlu karzą pisać że 100% ale nie wszyscy tutaj włączyli myślenie i wyłączyli telewizję ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie wiem jak hot dogi na Orlenie bo jak już kupuje je na Circle K jako za mam bliżej. Mogę powiedzieć że są dosyć dobre, tak samo jak i kawa.
  • Odpowiedz
  • 0
Xd z was wszystkich obie strony mają porównywalne straty gdyby nie pomoc zachodu to by Ukrainy już dawno nie było. Z tą różnicą, że gospodarka ukraińska jest zezłomowana na lata. Rosji sankcje zniosą w dowolnym momencie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Smokalaskanski Ukraina miała upaść w dwa czy tam 3 dni ale nie upadła. Sama się obroniła przez te kilka dni zanim jaka kolwiek pomoc zaczęła iść z zachodu, twoje kłamstwa są słabe.
Jak tam gielda moskiewska? Można coś sprzedać czy nie?
Jak tam rubel, da radę go sprzedać po "oficjalnym" kursze czy nie bardzo?
  • Odpowiedz
rosyjskie, obecna FR z ZSRR ma wspólną tylko pogardę dla życia własnych obywateli


@surival: nie koniecznie. FR to spadkobierca ZSRR:

Strona rosyjska przyjęła koncepcję Federacji Rosyjskiej (FR) jako państwa - kontynuatora i następcy ZSRR w kwestiach prawnych - i rozpoczęła starania o międzynarodowe uznanie tej
  • Odpowiedz
gdyby nie pomoc zachodu to by Ukrainy już dawno nie było


@Smokalaskanski: Gdyby nie NATO mało który kraj miałby szansę, dlatego taki pakt obronny powstał. Wojna potwierdza że Rosja to nie jest sojusznik krajów eu i nadal ma zapędy imperialistyczne

Rosji sankcje zniosą w dowolnym momencie


Ok xDDD W dowolnym momencie też się staną ponownie częścią naszej cywilizacji i wszystko im zostanie wybaczone, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz