Wpis z mikrobloga

Siedzę na bezrobociu i szukam #praca i chciałbym przenieść się do #pracait - #!$%@? znam się na programowaniu a na handlowca już się chce iść bo wyżera mnie to że wszystkich sił witalnych. I teraz tak, z #urzadpracy mogę wziąć dowolny kurs jaki chce, bez poświadczenia pracodawcy że mnie zatrudni. Warunek? Muszę zacząć zaraz, firma od kursów musi być zarejestrowana w rejestrze instytucji szkoleniowych, a sam kurs nie może kosztować więcej niż ~15 koła.

Myślałem żeby zacząć od c++, słyszałem że jest trudny, no ale w tę stronę bym chciał pójść. Polecacie jakieś fajne #kursy?
  • 8
@asdfghjkl: o wow, link pokazujący jak korzystać z Google, że też nie pomyślałem... Ja #!$%@?, pytam bo się nie znam i jak mam okazję dostać do 15 koła na kurs, to wolę coś dobrego, a nie szukać i jeszcze źle trafić. Że może ktoś co lepiej się zna podpowie, ale przecież to jest Polska, tutaj lepiej do #!$%@?ć, no chyba że jesteś laską, takiej to zaraz linki są podrzucane. Napisz ma
@GarGalin: imo jak kompletnie bez wiedzy chcesz wejść do IT to c++ nie jest najlepszym wyborem. Może python i praca jako tester będzie miała mniejszy próg wejścia. Co do kursów to na yt znajdziesz ich dużo i tak jak kolega wyżej pisał ale go zbeształeś googlując dowiesz się wszystkiego.