Wpis z mikrobloga

Ale jaja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Patrząc na ostatnie wpisy @Wogybogy postanowiłem również wymierzyć sprawiedliwość niczym Batman przeciwko okrutnym złoczyńcom dającym kosza dobrym chłopakom 160-170 z zakolami - czyli p0lkom. Szybka akcja na tinderku i wyciągnałem laske do parku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Siedziała tam jak głupia chyba z pół godziny a ja se jeździłem obok niej na deskorolce i cykałem foty, ubaw miałem po pachu, musiałem co chwila wjeżdzać w dalsze alejki, bo myślałem że przejeżdzając obok niej parsknę śmiechem

Może się w końcu nauczycie rozpoznawać fejk konto

A wakacje się dopiero zbliżają ()

P.....c - Ale jaja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Patrząc na ostatnie wpisy @Wogy...

źródło: comment_16532367296KLqxhB0Reoc8xmXbbsdRM.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
I naprawdę nie szkoda Ci czasu na takie rzeczy tylko po to, żeby popsuć komuś dzień?


A czemu nie piszesz tego do kobiet, które umawiają się z brzydalami 5/10 żeby zjeść na jego koszt i go potem olać?

@zymotic: i tak bym wyszedł do parku i tak, trzeba dbać o zdrowie (òóˇ)
  • Odpowiedz
Ale ten "brzydal 5/10" chyba sam się zgadza na to, żeby płacić za drugą osobę podczas randki.


No bo kobiety wykorzystują to, że facet ma stawiać. Ona daje mu nadzieję na seks, a ten płaci, ona ucina relacje. Jak widzisz wcale nie jestem aż tak zły jak kobiety

Znałeś tę laskę wcześniej z realnego życia, że chciałeś ją tak "ukarać"?


@zymotic: odpowiedzialność zbiorowa, na drugi raz wybierze zakolaka 175cm 5/10 skoro
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nie zawsze facet płaci na pierwszej randce. Ze swojego doświadczenia wiem, że niektóre kobiety nawet tego nie chcą, różnie to bywa.

Czyli przyznajesz uczciwie, że nie wiesz nic na ten temat, żeby wystawiona przez Ciebie dziewczyna kiedykolwiek źle potraktowała jakiegoś chłopaka?
  • Odpowiedz
Czyli przyznajesz uczciwie, że nie wiesz nic na ten temat, żeby wystawiona przez Ciebie dziewczyna kiedykolwiek źle potraktowała jakiegoś chłopaka?


@zymotic: każda kobieta skrzywdziła jakiegoś chlopaka np odrzucając zaloty zakolaka 175cm
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Jeżeli niezaakceptowanie drugiej osoby do jakiejś relacji z powodu nieodpowiadającego nam wyglądu nazywamy skrzywdzeniem, to sam muszę przyznać, że skrzywdziłem kilka kobiet (,)

W jaki sposób byś mnie ukarał?
  • Odpowiedz