Wpis z mikrobloga

@maciej112: zależy czego szukasz antica jak chcesz dużo ludzi ale też mocno zapchane spawny albo damora jak spokój i w miarę luz, ja na antice się czułem jak w kolejce w markecie
@Knaajcior: Jest jakaś ciekawa gildia? Ja tez wróciłem po xx latach i pograłem dwa dni i w sumie trafiłem chyba na 4x random PK od 200+ xD na szczęście nie padłem ani razu ale No łącznie grałem z 3h i 4x prawie deska dlatego myśle czy nie zmienić świata z Antici
@Boroborro: No jest duzo ciekawych gildi, ogolnie spolecznosc jest mega rozbudowana, duzo fajnych ludzi mozna poznac. No ale to nie jest serwer non pvp, wiec jak przeszkadza Ci to ze Cie ktos chcial zabic to musisz isc na jakis npvp :D
@Knaajcior: Pisałem to o 7 rano xD chodziło ki o to czy jest jakaś gildia w której siedzą Mireczki? I wiadomka ze będą chcieli zabijać bo to w końcu tibia ale miałem na myśli ze po prostu dość dużo random PK spotkałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boroborro: Jest chyba nawet oficjalna gildia mireczkow na Anticy ale to musisz poczekac na wypowiedz kogos bardziej doswiadczonego w mirko anticy. Ja jedynie moge Cie zaprosic na discorda ktory zrzesza ludzi grajacych na antice, gdzie mozesz pogadac etc ;p