Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś dobrze rozdane atlas passive tree? Dużo tego jest i nie wiem co wybrać, na pewno chciałbym żeby na mapkach nie było harvestów i żeby w miarę dobrze zarobkowo na tym wyjść
#pathofexile
  • 6
@Antiquiti: Ja początkowo poszedłem full w Heist i Delirium. O ile Heist jest lekko odczuwalny pod względem farmienia Rogue Markerów, to Delirium praktycznie wcale. Ostatecznie zrobiłem respeca i focusuję Domination i Strongboxy (dobrze działają z Sentinelami) i nie żałuję.
@Antiquiti: ja gram tak, dostaje bardzo dużo rzeczy z rituala/expedition i craftuje sporo harvestem. Zależnie od preferencji można wyrzucić heist i delirium, ale dla mnie to extra loot zerowym nakładem więc zostawiłem.
jak uzbieram dużo blood filled vesseli, to respecuje stream of consciousness i #!$%@? juiced rituale.
Póki co wyjąłem z nich 24 ex, unnatural instinct, jakieś t2-3 unique, 6 linki, fractured itemy i sporo innego gówna. samych tabuli day1-3 miałem
basalyk44 - @Antiquiti: ja gram tak, dostaje bardzo dużo rzeczy z rituala/expedition ...

źródło: comment_165325045772Y22AZtU7tHILeqwFOR04.jpg

Pobierz