Wpis z mikrobloga

@reddin: quady i crossy to domena najgorszych patusów. Ten sam typ osobników, którzy #!$%@?ą disco na całą parę przy otwartych oknach albo strzelają petardami byle było głośniej - małpy. Nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
@reddin: Jak mam swoje zdanie o rolnikach (malo pochlebne) tak taka stuacja mnie trigeruje.
Niestety jak @JackDaniels slusznie zauwazyl - nie ma tam jak linki rozwiesic a przydalaby sie.

Ja sie nie znam czy to zasiane pole czy jakies laki. Ale niszczenie cudzej wlasnosci powinno byc odpowiednio traktowane.

A takie bydlo powinno sie traktowac jak @marcinkox3 napisal.
Tylko ze nawet jakby bylo jak linke rozwiesic to i tak wlasciciel by mial
  • Odpowiedz
@reddin: #!$%@? ja nie rozumiem. Sam jeździłem na crossie i w życiu nikomu nie wjechałem na pole, czy to zasiane czy nie. Nawet nie wiem po co miałbym wjeżdżać bo to nie ma żadnego sensu, ani to trudny teren do jazdy, ani skrót bo wokół pól są normalne drogi którymi można się przemieszczać nikomu nie niszcząc pola.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@reddin: Czy można w ogóle gdzieś zgłaszać takich patusów i czy coś to da? U mnie robią sobie wycieczki do pobliskiego lasu. Oprocz tego, że przepędzają zwierzynę, ciężko jest chodzić po lesie bo udeptane kiedyś ścieżki są teraz całkowicie rozjechane. Pełno tam błota i kałuż.
  • Odpowiedz
Czy można w ogóle gdzieś zgłaszać takich patusów i czy coś to da?


@BusinessMoose: Można a nawet trzeba na Policję, ale czy coś to da, powinno. Choć nasza Polska Policja, no cóż, nie jest zbyt ambitna.
  • Odpowiedz
@reddin: ja właśnie szukam crossa ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym że rolnik który ma koło mnie pole ma swój tor crossowy i nie ma problemu żeby po nim jeździć (nie po polu oczywiście)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@size: potwierdzam. Chodzę sobie spokojnie z dzieckiem po szutrowej drodze a tu #!$%@? jak #!$%@? quadowiec. Wraca zatrzymuje go, mowie ze zwolniłbys widząc nas, a ta quadowa #!$%@? przygazowala i #!$%@? nas piachem i kurzem... #!$%@? no #!$%@?
  • Odpowiedz