Wpis z mikrobloga

@Sumistrz5: oboje mają tu rację i jedno drugiego nie wyklucza. Szambo #!$%@?ło przez ten proces i od cholery jest tępych komentarzy od mizoginów, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, ale dobrze że koleś może mówić o tym co go spotkało bez obaw.
  • Odpowiedz
@Dariel: bo piszesz niesamowite głupoty i w sumie twój drugi komentarz naprawdę, ciężko znaleźć jakiś ułamek prawdy i racji.

zrzucić całe zło tego świata na mężczyzn, tak jak właśnie to zrobiłeś


@wsn123: sofizmat rozszerzenia, ciągnij druta
  • Odpowiedz
@Dariel: a co złego tutaj napisała? Przecież naprawdę już masa osób generalizuje że kobiety to dobre aktorki, że to manipulantki, że są wyrachowane i nie patrzą na konsekwencje tego co robią byle tylko osiągnąć cel i że "wszystkie są takie same". I właśnie proces tutaj przywołany jest używany jako argument. Argument do generalizowania.

Także nie wiem kto jest bardziej odklejony, wy atakujący Staśko czy ona sama?
  • Odpowiedz
@chrominancja pierwsze słyszę, by ktokolwiek używał tak glupiego argumentu "bo Heard", chcąc zaznaczyć, że wszystkie baby są złe. Baby są z natury złe i wszyscy to wiedzą, bez wspomagania się takimi dyrdymałami. Potwierdzam to ja i mój stary ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
@Tymajster: to że czegoś nie rozumiesz nie oznacza że jest głupie. Zamiast mnie atakować to byś pomyślał albo posłuchał, wtedy może zrozumiałbyś o co mi chodzi. Toksyczna męskość to termin który został wymyślony przez feministki i jest częścią nauk "gender studies" i ma pokazać zachowania facetów, które są toksyczne i szkodzące (mimo że wiele przykładów jest z dupy i przeczące samych sobie, zawierających mocna generalizację). Jak wiadomo, feministki walczą o
  • Odpowiedz
@chrominancja: najpierw to niech kobiety przestaną klepać się po plecach i tępią takie przejawy #!$%@? u siebie. Wiele idiotek broni takich zachowań jak u Heard a potem inne, normalne kobiety mogą dostać rykoszetem od mężczyzn, którzy stwierdzą, że skoro większość jest zła, to ona też
  • Odpowiedz
@Dariel: Niedawno wrzucali tu Guya Vershofdtada, który cisnął po Rosji i też było "bo on zawsze dobrze mówił, tylko go nam pisowcy obrzydzili" XD

Słowa o 60 tysiącach faszystów i neonazistów na Marszu Niepodległości to same się wypowiedziały.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitalista777 bo ludzie fiksuja się na jakims aspekcie. Nie mówię, ze jezeli ktos mowi na dany temat z rozumiem i gonoscia, to należy dalej go krytykować za to, bo wczesniejsze wypowiedzi były glupie. Trzeba pochwalic jezelibktos powie coś madrego i krytykowac jeżeli mówi coś bezsensowengo. Ludzie natomiast zmieniaja o kims zdanie przez jedna wypowiedź xD Jakby Korwin powiedział teraz że homoseksualisci powinni moc zalegalizować swoje związki, to nagle lewica nosilaby go
  • Odpowiedz
@Sumistrz5:
Ja #!$%@?ę, jak ona jest obłudna.
95 na 100 wpisów #!$%@? na facetów i powiela zbitki "przemoc mężczyz", od czasu do czasu napisze coś o przemocy względem facetów, ale tylko po to, by potem przez rok #!$%@?ć, że tez się wstawia.
I ona moze jechac po facetach zbitkami, ale inni już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sumistrz5:

>ku normalizacji seksizmu

Tak jakby możliwe było pozbyć się seksizmu w całości. Kiedy do tych łbów dotrze że płeć to różny zestaw problemów i ten temat będzie z nami póki jedni mają penis a drudzy nie?
Faktycznie, z takiego zjawiska można sobie zrobić biznes i jątrzyć w swoją stronę po wsze czasy
  • Odpowiedz