Wpis z mikrobloga

Po zakupie mieszkania z rynku wtornego i spisania protokolu zdawczo-odbiorczego poszedlem do Energa.

Otrzymalem umowe na sprzedaz pradu wedlug grupy taryfowej G12k oraz dystrybucję prądu według grupy taryfowej G12. Sprzedawca wytlumaczyl mi, ze tak mial poprzedni właściciel mieszkania. Od 1 czerwca moge zmienic taryfe, tylko mam obawy czy to jest prawda czytajac po fakcie klopoty ludzi z Energa.

Co to za grupa taryfowa G12k, skoro w Energa grupy taryfowe to (chyba?) G12, G12r, G12w oraz G11.
Mam cenniki jako zalaczniki w umowie na cene kWh w G12k ale nie mam cen taryf wypisanych powyzej. Sa dostępne w internecie i sa o wiele nizsze.

O co chodzi z tymi taryfami? Wrzucam foto bo to jest niezla sruba...

#energa #prad #pytanie #rachunki #nieruchomosci
Dzokatazullo - Po zakupie mieszkania z rynku wtornego i spisania protokolu zdawczo-od...

źródło: comment_1653165877KmEfYEITbhvZPcuKZRKOjQ.jpg

Pobierz
  • 5
@qwerty93: G12 mieli poprzedni wlasciciele. Ja chcialem G12w, ale otrzymalem informacje ze nie moge tego zmienic szybciej niz za 14 dni (jakies rozliczenie koncowe Energi z poprzednim właścicielem). Umowe podpisywalem 17.05. W dniu protokołu zdawczo-odbiorczego i mam przyjsc za 2 tyg aby zmienic na G12w. Po tym co mozna wyczytac w necie, to mam obawy czy to nie jest mina. Czy nie zostalem wprowadzony celowo w blad przez Pania Wiolette Z.