Wpis z mikrobloga

7716,67-0,01=7716,66

hej Mirki! Czy widzieliście kiedyś takie coś? http://www.sports-tracker.com/#/home korzystał ktoś? może zrobimy wspólną porównywarkę/test endo, nikeplus, ST itd? plusy i minusy etc.

nie chcę na pusto używać tagu #sztafeta i 0,01km dystansu nie przebiegłem ale często obcinam takie i większe końcówki przy wpisywaniu rzeczywistego wyniku więc wybaczycie teraz sobie odbiorę 10m :)

#sztafeta #endomondo #sportstracker #nikeplus #biegajzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@wilkpiski: użyłem kilka razy dla porównania równolegle z endo, generalnie mam wrażenie że lepiej pokazuje odległość, prędkość i kalorie ale gorszy interface,czasem dane nie przeskakują z telefonu na stronę oraz nie pracuje w tle i strasznie zagmatwana ta strona do tego nie jest po Polskiemu
  • Odpowiedz
@wilkpiski: W sumie tak naprawdę Endomondo jest najsłabsze z tych wszystkich (jeśli chodzi np. o statystyki). Sports Tracker nawet, nawet ale na Windows Phone appka jest beznadziejna (po wyłączeniu ekranu program nie działa, wtf?). Szukając alternatywy dla Endo na Windows Phone zainstalowałem Runtastic, który póki co jest fajną alternatywą.
  • Odpowiedz
@wilkpiski: bardzo polecam. Używałem naprzemiennie z Endo i innymi, aż w końcu ostałem przy Sports-Trackerze

Endo: +sporo userów z Polski, -tragiczny design, -czasem myli trasy na androidzie

RunKeeper: +sympatyczny feedback audio, +delay odliczania,

MyAsics: +plany asicsa (działają całkiem dobrze), -mało opcji

Appki Nike+ i Adidasa działają z ich sprzętem, więc nie wliczałem do podsumowania.

ST rządzi.
M.....m - @wilkpiski: bardzo polecam. Używałem naprzemiennie z Endo i innymi, aż w ko...

źródło: comment_UCLhAndNO8c3tO1QHcY2YxDbfiEQEdIg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz