Wpis z mikrobloga

Nawet do tagu tutaj nie pasuje ale trudno
-24lvl
-mnóstwo zaburzeń psychicznych
-całe życie byłeś aspołeczniakiem i dzieci przez całą szkołę cię wyśmiewały, ze śmierdziel, gejuch, grubas
-ciuchy po starszym kuzynie i w sumie to nawet na ciperki nigdy nie miałeś
-3/10 z mordy i w sumie to płeć przeciwna cię nawet nie interesowała
-za to mamusia dumna bo świadectwa z wyróżnieniem w topowych szkołach i zawsze grzeczny chłopiec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
-18 lat i poznajesz alkohol
-cudowny specyfik, który sprawia, ze nagle masz jakieś wspólne tematy z ludźmi i zaczynasz mieć znajomych
-dalej mówią, ze jesteś #!$%@? ale teraz to zaleta xddd
-na przestrzeni kolejnych lat zaliczasz spory glowup bo się wziąłeś za siebie i przyjaciele cię wspierają
-masz własne pieniądze wreszcie, więc tez sobie możesz już na coś pozwolić
-silownia, ogarniasz jak się ubierać, masa kosmetyków do twarzy, porządny barber, operacja plastyczna na ryj bo nie wygrałeś na loterii genetycznej i kolczyki
-teraz 6-7/10, może nie masz ryja chada ale zdarzy się, ze inna kobieta niż babcia mówi, ze jesteś przystojny
-j00lki potrafią same do cb pisać i nie dawać ci spokoju
-melanże jak z filmów, moja biografia to byłby film akcji ze scenami z dnia świra
-scamowanie ludzi, handel nudlami i st00pkami, #!$%@? autem, urbex i narkotyki… j00lki to kręci, same rozchylają nogi, codziennie inna
-praca w korpo za średnie pieniądze z fajna atmosfera
-bez ukończonych studiów, więc nawet wygryw trochę
-ale to wszystko to #!$%@?
-już się wybawiłeś za całe życie, a wszystkie laski w twoim życiu to toksyczne suki
-znowu wolisz siedzieć w piwnicy przy kompie całe dnie zamiast siedzieć ze #!$%@? normikami 20iq
-nie umiesz inaczej bo sam jesteś toxic i normalni ludzie cię nie interesują
-zero zainteresowań
-zero perspektyw na przyszłość
-rzuciłeś studia bo miałeś zły humor XD
-nic ci nie sprawia już przyjemności: narkotyki, gierki, seks, podróże, programowanie
-nigdy nie byłeś kochany i nigdy nie będziesz potrafił nikogo kochać
-na #!$%@? ja żyje

Ma ktoś podobnie i wyszedł jedną nogą ze #!$%@? ale zaburzenia psychiczne dalej nie pozwalają mu funkcjonować w społeczeństwie?

Inb4 tak wiem ok, oski… ale zaczynałem z tego samego punktu #!$%@? co wy i moja historia jest dowodem, ze można się nauczyć umiejętności społecznych i ogarnąć, wiec mogę komuś trochę pomóc i doradzić jeśli chce

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #borderline #narkotykizawszespoko
  • 9