Wpis z mikrobloga

@xmadesio: Nie polecam wchodzić w związki z hiszpankami i innymi laskami z innych krajów jak się nie liźnie trochę ich kultury oraz tego jak te kobiety myślą.

Można zgarnąć srogi #!$%@? mentalny nawet nie wiedząc skąd i dlaczego.

Z p0lkami łatwiej, bo jednak są one obcykane na wylot i przewidywalne.
  • Odpowiedz
@xmadesio: zawsze mi się wydawało że hiszpanki są ciemniejsze, chociaż to też zależy od regionu (im bardziej na południe półwyspu tym większy procent genów Maurów). Z drugiej strony słyszałem że w tamtych regionach świata znaczna część mężczyzn postrzega jasny, północnoeuropejski wygląd jako atrakcyjniejszy (co uzasadnia dlaczego tak kleją się do p0lek, gdy te do nich przyjeżdżają). W sumie łącząc ten fakt z algorytmem tindera miałoby to sens bo ten na sam
  • Odpowiedz
@xmadesio: ten typ urody to najgorsze co może być mieszkając w Polsce. Wiem bo sama mam naturalnie ciemna karnacje i ciemna oprawę oczna.
Mama mnie musiała przepisać do prywatnej szkoły bo mnie p0lacy wyzywali od cyganek bo hehe ciemna. Plus mężczyźni w Polsce wola blondynki także taka uroda tutaj to przegryw.
  • Odpowiedz
@euphoriatears: Ja miałem odwrotnie. Mieszkałem 10 lat w Grecji po czym zjechałem do Polski. Każdy był zafascynowany moją ciemną karnacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W szkole miałem ksywe grecka mafia xd.
  • Odpowiedz