Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: @kam1l: @jandiabeldrugi: Być może źle to rozumiem, jeśli tak to mnie wyjaśnijcie, ale czy nie rozumiecie że jest im po prostu wstyd? Coś jak Man United gdzie wszyscy piłkarze odmówili udziału w gali klubowej gdzie mieli wybrać piłkarza sezonu, młodego piłkarza sezonu itd - wzięli na klatę że #!$%@? i każdy jeden odmówił udział w czymś takim. Podejrzewam ze piłkarze Wisły też mieli to samo
  • Odpowiedz
@Minieri: Wiesz, moim zdaniem tutaj dużą rolę gra pełny obraz, a on jest taki, że od jakiegoś czasu z Wisły leci przekaz, że wina sędziów, że źli dziennikarze się czepiają, ogólnie oblężona twierdza na pełnej. I moim zdaniem, gdyby Wisła przez całą rundę z godnością przyjęła to, że #!$%@? gra i zasługuje na spadek, to można by to teraz odczytywać, że chcą sobie oszczędzić wstydu (chociaż i tak by to
  • Odpowiedz
@miki4ever: Błaszczykowski pokazuje jak małym jest człowiekiem odc. 128

Jak trzeba na kogoś mordę podrzeć albo pouczać to Kubuś pierwszy zawsze był, najmundzejszy ze wszystkich. Ale gdy po porażce trzeba wyjść do ludzi i odpowiedzieć na kilka niewygodnych pytań to głowa w piasek. Żałosne. Ale ważne że rodzina na swoim.
  • Odpowiedz
@Minieri wstyd jest im na pewno ale wg mnie powinni pojsc na taka gale i pokazać ze sa profesjonalistami. Wyjsc z twarzą.
Nie mysla też o tym że jeszcze wiekszy wstyd robia swoim kibicom.
  • Odpowiedz
@miki4ever
@SpiderFYM jestem kibicem Wisły i jakoś mi nie wstyd że się nie pojawia. Przecież jakby się pojawili na gali, która w zamyśle jest wesoła imprezą i nie daj Boże któryś piłkarz by się tam uśmiechnął, to kibice zmieszali by go z błotem. #!$%@?. Wstyd mi było za to co prezentowali na boisku. Wszystko co poza nim nie ma teraz znaczenia.
  • Odpowiedz
@Minieri Wiem, o co ci chodzi, ale ostatnio leciał przekaz, że cała liga jest w spisku przeciwko Wiśle, kluby, sędziowie, kibice. To jest kontynuacja tej linii.
  • Odpowiedz