Wpis z mikrobloga

@dobrosulka: To nie jest łatwe pytanie bo często ludzie się do tego nie przyznają. Mam przyjaciół, byłam na ich ślubie jakoś z 5 lat temu, świetna para i cały czas było mówione, że się poznali w autobusie - dopiero w tym roku się dowiedziałam, że tak naprawdę przez portal randkowy.
Inna sprawa że robię to samo, oficjalnie poznałam się z chłopakiem przez znajomych, a tak naprawdę przez tindera ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dobrosulka: dwa małżeństwa, jedno już z dzieciakiem i stażem, jednych zaręczonych, którzy właśnie biorą kredyt na mieszkanie i jedną parkę gdzie ona z Polski, a on z Niemiec, ona pielęgniarka na kontrakcie - jak nie pracuje to nie zarabia, o l4 zapomnij, pojechała do niego (jeździ co miesiąc od jakiegoś niecałego roku) i się sypnęła zdrowotnie tak, że siedzi tam już chyba ze trzy miesiące na jego koszt, bo nie
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: @FocentDiutt: Bo wiem, że ludzie różnie do tego podchodzą, szczególnie Ci starsi. Wielu osobom tinder kojarzy się ze słabym podrywem albo zaliczaniem przygód. Nawet tutaj jest mnóstwo sceptyków jeśli chodzi o szczerość intencji ludzi na Tinderze. Dużo mówi się o tym że to bezmyślne przesuwanie albo że przez tindera pary szukają ludzie, którzy nie potrafią znaleźć sobie kogoś na żywo. I po co nam dyskusja? A jak
  • Odpowiedz