Wpis z mikrobloga

Wysrało zielonkami jak grzybami po deszczu, spora część to pewnie tych "celebrytów" z HP których piecze ego że jest tutaj jechane po nich, a przecież oni nie po to są.... hahaha tak im się wydaje że wszyscy mają ich podziwiać i najlepiej klikać w każde goowno, które wrzucą w sociale,a najlepiej jeszcze kupić badziew, który reklamują.
Takie są konsekwencje, gdy idzie się do takiego programu, gdzie dajecie się poznać jacy jesteście naprawdę, a najwięcej prują się ci co nic sobą nie prezentują.
Oczywiście nie wszyscy tacy są,bo zdarzają się wyjątki, choćby Sevag, Viki,Xena, Michał którzy dali się poznać jako miłe i dobre osoby.
Uf ale poleciałem ||
#hotelparadise
  • 44
@Kakarot_Z: a ja bardzo lubiłam i lubię czytać jak komentujecie i jak trafnie opisujecie mechanizmy niektórych zachowań w hotelu. Można kogoś bronić, można kogoś skrytykować - przecież na tym polega komentowanie. Tylko nie rozumiem tego prucia o zielonki. Czuje się zaatakowana bo chciałabym komentować tak samo jak wy ale od początku jest dyskredytowana xD
@klaudiass: hola hola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie generalizuje wszystkich zielonek jednym szablonem. W moim poście jest klarownie napisane że spora część.
Sprawdzisz trochę czasu na tagu to się nauczysz odróżniać zielonki...
A tobie będę się przyglądał czy oby nie jesteś intruzem z HP ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Kakarot_Z: ale czemu wy macie taki ból dupy o te zielonki? Czujecie się od nich lepsi?? Sami kiedys byliście zielonkami, a pisząc że zielonki to są uczestnicy to my możemy powiedzieć o was to samo, że jesteście np uczestnikami 4,3,2 czy 1 edycji albo ich znajomymi ;)
@yolllx33: kurka wodna, następny z problemem czytania ze zrozumieniem (_ )
Wyżej wytłumaczyłem o co mi chodzi. Dodam jeszcze że te zielonki to jedno-sezonowcy, bo jak spada nimi zainteresowanie, przez nową edycję to znikają w czeluściach wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą dosyć łatwo zauważyć kto w jakim celu ma tutaj konto.
Czuwaj
@Kakarot_Z: a niech im się ,,wydaje''( ͡° ͜ʖ ͡°)tym bardziej się nakręcają i my mamy bekę
@yolllx33: spoko każdy z nas taki ,,chrzest'' przerabia,jak nie jesteś jedno-sezonowcem czy przydupasem gracza to przerobisz docinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak że spoko,nie odbieraj tego personalnie jeśli jesteś tu dla kibicowania a nie nabijania flowsów( ͡° ͜ʖ ͡°) playerom
@Amikamamy: fajnie, jestem na tagu od miesiąca obserwując od dawna, na wykopie od 8 lat na innym koncie, wstyd mi komentować z tamtego :D lubię ten paradokument... ale uważam, że tylko na komentowaniu odcinków i uczestników powinien każdy z nas się skupić, a nie #!$%@?ć zielonków - "podejrzane zielonki" powinny być ignorowane i to jest metoda, a nie sranie po wszystkich bo są zieloni.