Wpis z mikrobloga

@didolo03: @MxS89: od 3 piwek to zaczyna się dopiero immersja na maxa. Tylko problem taki, że później można mieć dużo kar do zapłaty po okolicy jak się konno po pijaku kogoś potrąci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@didolo03: O, najbardziej żyjący i wiarygodny świat w grach wideło, którego żadne inne studio nie potrafi stworzyć, nieźle.

@Trybun_Plebejski: chyba zapomniałeś o tętniącym życiem night city ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trybun_Plebejski: to wszystko byłoby fajniejsze, gdyby poszczególne rozdziały odpowiadały jakieś ciekawe, niedotyczące ściśle z gangu Dutcha historie. A tak mamy mamy jakąś grupę, która służy chyba tylko temu, żeby ją na końcu zdziesiątkować, i lecimy z następnym miejscem i następnymi pretekstowymi postaciami (no ok, watek Indian był całkiem ciekawy). Mimo wszystko myślę, że jest to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, ale główny wątek mógłby być trochę mniej nużący
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ja Wiedźmina chciałem dokończyć po red deadzie. Wiedźmin to wydmuszka przy nim

@Shatter: już kiedyś pisałem to na mirko, w każdym razie gdybym nie grał od razu w GOTY, to byłbym pewnie mocno rozczarowany Dzikim gonem
  • Odpowiedz
@Shatter: u mnie Wiedzmin 3 to dalej druga ulubiona gra, ale no nie ma co sie oszukiwac RDR2 to jest zupelnie inny poziom.Konstrukcja swiata,historia,glowny bohater,detale to jest absolutny szczyt wspolczesnych gier.
  • Odpowiedz
@didolo03 Głównym problemem tej gry jest to, że nie za bardzo jest kiedy robić zadania poboczne, polowania, wyzwania itp. Na początku jak fabuła jest powolna to nie ma sensu jak np. połowa broni w sklepach jest zablokowana, a jak się wszystko odblokowuje to zrobi się z 2 zadania fabularne i już chcąc zachować jakkolwiek immersyjne tempo rozgrywki nie ma miejsca ma to żeby jechać w #!$%@? polować na legendarne kaczki bo fabuła
  • Odpowiedz
  • 0
@ossadagowah przecież nikt ci nie kazał robić głównych misji. Ja ani przez chwilę nie odczułem niczego podobnego. Jak miałem ochotę robić miaje poboczne i latać po mapie to to robiłem :)
  • Odpowiedz