Wpis z mikrobloga

Cześć, jako że ostatnimi czasy przybyło mi kilogramów (z mojej i nie z mojej winy) przesiadłem się na rower i staram się codziennie na swoim zwykłym rowerze naprawić zdrowie i wagę. Mam pytanie odnośnie tras, czy jest jakaś aplikacja na telefon, która poleci mi trasy z jakimiś punktami na które można spojrzeć, odpocząć, zobaczyć coś fajnego? A i drugie pytanie, poszukuję jakichś toreb na bagażnik, żeby w czasie zwykłej wycieczki wodę schować, ale i do pracy jakieś jedzenie przewieźć. A może macie jakieś protipy jak na rowerze zrzucić trochę kg, w co się wyposażyć itp. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź i radę. Pozdrawiam
#rower
  • 12
@pingWIN00: @krabozwierz: a możecie mi jakoś podpowiedzieć jak to się z tego korzysta? :D bo mam, zainstalowałem żeby pobrać do huawei health, ale kompletnie nie wiem jak to działa. Jedynie co doszedłem w tej apce to wyznaczeni swoich tras, a mi chodzi o raczej coś gotowego
@krzjak28: Na początku masz do wyboru 1 darmowy region, który sobie wybierasz. Potem możesz na komputerze (zdecydowanie łatwiej) rysować sobie trasy i potem używać komoota do nawigowania po szlaku