Wpis z mikrobloga

@Jagoo: Kto kogo, bo ja już się gubię. Ostatnio wyszła zdrada Deppa, ale w sumie srednio mnie obchodzi jego zdrada, bo nic nie jest w stanie go bardziej pogrążyć xd
@Rafaello91: Wiesz co, mam Cię dość. Przed chwila go broniłeś za napaść na człowieka mówiąc, ze to normalne xd Puknij się w łeb. Pochodzisz z jakiejś patologii, ze tłumaczysz przemoc? Nawet wykopki maja jakieś granice. Jesteś pod każdym wpisem i wiecznie go tłumaczysz. Może załóż sobie wpis na #patologiazmiasta i tam dyskutujcie.
@Rafaello91: Typie, nikt nie udowodnił, ze Amber zdradzała Deppa. Spotkała się z nimi już po złożeniu papierów rozwodowych. To Amber nakryła Deppa na zdradzie i wtedy ja uderzył.
@podomka: Powiem szczerze, że nie mam pojęcia skąd wywnioskowałaś, że świadek opisuje zdarzenia po złożeniu pozwu o rozwód, ale załóżmy, że masz rację.

https://www.youtube.com/watch?v=0orWMWRnH88

kamera w windzie wskazuje 22.05, amber wniosła pozew o rozwód 23.05. W momencie nagrania nadal była żoną deppa z wszystkimi tego konsekwencjami :) W sumie słodko wyglądają, zamaskowani jak Unabomber, z tą czajaną przed okiem kamery i te czułe szeptanie do uszka <3