Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borzeczka: poka zdjęcia to ci powiem.

Faceci najczęściej idą algorytmem:

ciało -> charakter -> relacja w znaczeniu tego jak się rozmawia, żartuje, spędza czas. Jeśli jesteś hot to ich przyciągasz a jeśli jesteś do tego otwarta, rozmowna i ich nie odstraszasz to wygrywasz życie.
@borzeczka: jak podział 50/50 to jeszcze spoko xd Chociaż powiem ci, że sporo facetów jak ma jakąś bliższą koleżankę to potrafią się zauroczyć, poczuć coś więcej, minus jest taki, że gdy coś takiego się stanie to relacja już nigdy nie będzie taka sama, ech wiem po sobie xD
@solo_living_yolo: @Arksen: nie chcę wam tej dyskusji jakoś moderować, natomiast nadmienię, że w moim przypadku to nie są jakieś „przyjaźnie” tylko zwykła paczka znajomych. Wśród niej wewnątrz są osoby, które trzymają się ze sobą bliżej i być może ich relacje można nazywać przyjaźniami, jednak w ogólnym rozrachunku jesteśmy kumplami.
@borzeczka: Wiesz no na ten moment możesz myśleć, że twoi znajomi chcą tylko relacji kumpelskiej i pewnie tak jest, po prostu ze swojego doświadczenia powiem Ci, że bardzo często w relacjach kolega-koleżanka jednej osobie zaczyna zależeć bardziej i chce czegoś więcej. Sam miałem, kiedyś jedną sympatyczną kumpelę jak mieliśmy taką małą paczkę znajomych, w pewnym momencie relacja poszła w takim kierunku, że mieliśmy coraz większy kontakt i polubiłem ją bardziej niż
@Stallion45: no w jej kręgu znajomych znalazłoby się kilkunastu przystojniaków i pewnie tych chadów, więc czemu miałaby wybierać mnie, gdzie jakbym miał spróbować sam się ocenić to wyglądam po prostu przeciętnie ani jakoś źle ani dobrze xd Z tego co mi wiadomo to była w paru związkach, ale max parę miesięcy, bo wychodziło, że jest zaborcza i jak coś jej nie pasowało to zamieniała faceta na drugiego, specjalnie się z tym