Wpis z mikrobloga

Jak teraz wygląda gierka, ile patchy dodatku zostało? I czy znana jest już data prepatcha dragon flight? Ostatnio mnie coś kusi żeby wrócić po dłuższej przerwie ale chyba bez sensu kupować shadowlandsy chwilę przed następnym.
#wow #worldofwarcraft
  • 12
@MikiBomba: Tak jak kolega wyżej pisał - śmiało można zakładać że DF pojawi się w II kwartale 2023. Raid jest fajny, affix M+ też. Więc jak ochota jest to warto zagrać i zobaczyć. Na wakacje pewnie wleci 9.2.5, a sezon 4 włączą w okolicach października. Jeśli lubisz grać PvP to warto podfarmić sobie teraz eq żeby było łatwiejsze wejście w następnym sezonie - będzie fajny wilczek za % z rated contentu
@MikiBomba:
- Jak teraz wygląda gierka?
Raj dla wracających. Kilka godzinek grania i masz 252 ilvl Dosłowne zero grindu, legendy za pół darmo (musisz farmić tylko jakieś pomarańczowy syf żeby mieć setówki/max legende, ale to leci w takich ilościach, że nawet nie musisz się specjalnie starać)

- ile patchy dodatku zostało?
Jeden patch - 9.2.5

- I czy znana jest już data prepatcha dragon flight?
Nie

- ale chyba bez sensu
@bbackbone: Moim targetem był heroic, mam już wbity CURVE i zrobione kilka re-clearów. Zdania nie zmieniam. Jedyne na czym dużo wipowałem to był Rygelon, bo nie wiedzieć czemu ludzie mieli jakiś dziwny problem, żeby wchodzić z bombami w te czarne plamy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bbackbone: ;) Jak co raid. Mimo wszystko teraz ten próg wejścia był wyższy bo wszystko było poskalowane pod dwie legendy i tier sety, które trzeba było zdobyć. Fajnie się bawiłem. Teraz czas na alty i gold farming ;)