Wpis z mikrobloga

Wraz ze znajomymi szukamy gry multiplayer online. Graliśmy głównie w Escape from Tarkov, Rust, War Thunder, ale kiedyś spędzaliśmy wieczorne godziny grając w Freelacner od Microsoft Games. Słyszałem o Star Citizen, lecz ta gra właściwie nie została jeszcze wydana. Padły propozycje Elite Dangerous oraz No Man's Sky. Niestety nikt ze znajomych w to nie grał i trudno nam o porównanie tych tytułów. Z tych dwóch gier, co byście polecili bardziej i dlaczego?

c.....i - Wraz ze znajomymi szukamy gry multiplayer online. Graliśmy głównie w Escape...

źródło: comment_1652957699T49pnuqEiKfBu9RpzOUsMd.jpg

Pobierz
  • 11
@ciuplowski: Jak ze znajomymi chcecie się razem dobrze bawić to Star Citizen albo No Man Sky. Ten drugi jest mniej wymagający sprzętowo i możecie się zabawić w budowanie. W SC multicrew jest świetny.
@ciuplowski: SC to póki co jeszcze beta czy tam alfa (diabli wiedzą) jest strzelanie, jeden układ, dużo statków i jeszcze więcej bugów - gra dla tych co pompują twórcom kickstartera
ED niby jest ale ostatnio leci coś na ryja: kłopoty z DLC na konsolach, brak aktualizacji, dodali tryb FPSa, ale poza tym wieje nudą - wiem bo mam: co z tego że dali całą Drogę mleczną jak na większości planet nie
@ciuplowski: NMS jest świetne w multi ale miało (i chyba nadal ma) dwie duże wady, które odebrały całą radość z gry.
1) Gra ma bardzo długi samouczek w którym odblokowujesz poszczególne budowle, sprzedawców itd. Wymaga to zazwyczaj polecenia w miejsce X zbadanie jakiejś rzeczy, zebraniu surowców itd.
Problem polega na tym, że w zespole każdy musi zrobić sobie te zadania oddzielnie, często lecąc w różne miejsca więc niby się gra razem