Wpis z mikrobloga

Dobra mircy, poważna sprawa. Wystawiłem swojego fazerka (dla zainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) . Zastanawiam się co dalej. Potrzebuje coś bardziej terenowego i większego bo duży że mnie chłop. Zastanawiam się aktualnie nad tenerka xt660z ewentualnie jakich nowy chińczyk (trk 502x albo zontes 310t). Jeździł ktoś na tych chiniolach? Da radę na tym kawałek jakiegoś teta zrobić czy nie ma szans nawet na jakiś mocno dualowych oponach? Trochę się martwię o brak mocy ale spalanie mocno to rekompensuje i wiem na co się pisze. Pomóżcie w życiowej rozterce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #motomirko
  • 16
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: no kurde siedzę już tydzień jak nie lepiej i oglądam mnóstwo filmików. Ludzie na tym pół świata zjeździli a zontes jest bardzo popularny w USA i też zbiera raczej dobre opinie. Kurde chciałbym się przejechać gdzieś w teren takim czymś a gdzie dzwonię to tylko po parkingu chcą puszczać wtf xD
  • Odpowiedz
tenerka xt660z


@Kuork: super motocykl, ale zawieszenie gówniane w teren (szutry to nie teren) - ostatnio ktoś sprzedawał właśnie z wymienionym tylnym armorem i z przodu miał chyba kartridż wymieniony - tylko cena to już była koło 25k.
  • Odpowiedz
@Kuork: Zdradzę tajemnicę: TET zrobisz nawet na R1 na dobrych oponach. Ale na offowych oponach (na dualowych zresztą też) trochę męka jeździć po asfalcie - a nie oszukujmy się, na asfalcie nawet ludzie na enduro jeżdżą przez 90% czasu.
Ja bym na Twoim miejscu brał TRK502x - jeździłem nim na próbę, rzetelny motocykl, Włosi go kupują na potęgę od paru lat, póki co brak doniesień o poważnych problemach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuork: Zontes nie ma startu do TRK. Fajne te ficzerki elektroniczne ale poza tym to są nieduże motocykle dla niedużych ludzi, mają mnóstwo sponsorowanych opinii w necie, była nawet jakaś aferka z tym 310v. Voge ma słabszy marketing a są to motki od Loncina, firny która od lat dostarcza quady. Tylko że też nie ma startu do TRK.
  • Odpowiedz
@Kuork: te zależy od pogody. Jeśli jest sucho to dasz radę na oponach szutrowych. Jeśli jest mokro to tylko kostka.
Trk i zontes to są motocykle turystyczne a nie żadne dual czy adv.
To się nadaje do zjechania z asfaltu jak Fazer.
  • Odpowiedz
@Tuff: jest po paciaku na lewej stronie bak do malowania i zadupek. Wydaje mi się, że to odpowiednia cena. Ale podnosić teraz to tak średnio chyba, nie? W sumie w ogóle mi się nie spieszy.
  • Odpowiedz