Wpis z mikrobloga

@Pepega: te grupy tinderowe to rak. Gdybym już nie był zblackpillowany to przeglądanie wypowiedzi kobiet na tych grupach nafaszerowało by mnie czarnymi pigułkami już po jednym dniu, a tak to się tylko w blackpillu utwierdziłem. Gorszych loch nie spotkałem w żadnym innym miejscu. One mają parametry sukowatosci wywalone poza skalę, a kontrast widzę tym bardziej że później założyłem sobie konto przez fake GPS i różnice widać gołym okiem. Nawet kobiety z
  • Odpowiedz
@Pepega: Filip niezbyt kumaty. Rynek matrymonialny jest jak każdy inny rynek. Ogromna podaż mężczyzn względem kobiet w wieku 18-30 lat sprawia, że wartość matrymonialna płci męskiej jest niższa niż piasek na bałtyckich plażach.
  • Odpowiedz
@Pepega: Niemam nic do czynienia z tymi waszymi tagami jak blackpill czy przegryw ale od czasu do czasu trafie na jakiś ciekawy post powiązany z tym kontentem.A zauważyłem już któryś raz screnna z tej facebookowej grupki,ale głownie zapadło mi w pamięc że kiedyś jakiś wykopek wstawił screen w którym dziewczyny pod swoim imieniem i nazwiskiem publicznie chwaliły się liczbą partnerów,czy wiekiem pierwszego razu...No dość mocno mną wtedy wstrząsneło że ludzie mogą
  • Odpowiedz
@Pepega: Większosc ludzi na tej grupce jest zdziwiona jak w ogóle można wierzyć w takie coś jak blackpill. Na szczęście część ludzi dzielnie tam walczy. Swoją drogą ta grupka nie jest od szerzenia bp, ale raczej od robienia beki z głupich opisów i rozmów, ale w sumie co mnie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pepega: w sumie to może dobrze, że nie będzie miał szans się rozmnożyć - jak taki czyta mądre książki i rzuca mądrymi słowami jak ekonomia behawioralna a nic z tego nie zrozumiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież DO-KŁAD-NIE o to i w blackpillu i ekonomii behawioralnej chodzi, że ludzie nie są homo economicus i nie podejmują decyzji na rynku przez chłodny bilans zysków i strat tylko wręcz
  • Odpowiedz
@Pepega: Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz - Filip i jego relacja z Blackpillem na dzień dzisiejszy XD
  • Odpowiedz