Wpis z mikrobloga

Czasami chcąc nie chcąc jak klienci płacą za kwiaty to widzę zawartość portfela. No i dzisiaj doszłam do wniosku, że starsza babcia, która odbierała zamówienie, była skrajnie nieodpowiedzialna, ponieważ płacąc mi za kwiaty pokazała piękny plik banknotów, który prosił żeby szybkim ruchem je wyrwać. Poprosiłam ją aby była ostrożniejsza bo taka gotówka jest łatwym łupem a i ktoś może za nią stać w kolejce i zobaczy taka ilość pieniędzy to wystarczy że pójdzie za babcia i przy kolejnej okazji wyrwie pieniądze... Podziękowała za troskę i obiecała być ostrożniejsza ale serio, oczy w słup mi stanęły z powodu jej bezmyślności.


#praca #pracbaza #takaprawda
  • 16
@TroskliwyDziad: kiedyś oglądałam TVN turbo "złodzieje". Jak tam jedna babka dała się wkręcić ze tajna jeden.operacyjna kaze wypłacić jej pieniądze z konta bo ktoś chce zdefraudoeac jej pieniądze w banku a najlepsze było gdy kierowniczce banku dowaliła babcia że "ja wiem ze tu są złodzieje i ukradną mi te pieniądze! ". Btylko czujność pracownika banku powstrzymałaby przed kradzieżą jej oszczędności. Patologia, serio
@cirilla1989

Mnie zastanawia jedno czemu tak się dzieje.

Przecież za młodego (ja tak mam) dba się o bezpieczeństwo w różnej postaci...email, sms, telefony, pieniądze.

Jesteśmy aż tak beznadziejnym gatunkiem, że będąc po 65 roku życia zaczyna się cykl raczkowania?