Wpis z mikrobloga

To będzie wyrok na miarę tego TK w sprawie aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Marianna Schreiber zapowiedziała złożenie pozwu przeciwko znanemu aktorowi, który zamieścił na Twitterze wulgarny komentarz pod adresem jej męża.

Na wpis w wulgarny sposób zareagował Tomasz Dedek, aktor znany z roli Jędruli w „Rodzinie zastępczej”. „Generalnie tworzycie rodzine jednopłciową bo takiej c*py jak twój mąż to szukać ze świecą” – napisał. Schreiber pokazała wpis swoim fanom na instastories na Instagramie z komentarzem: „Przedstawiam wam wybitnego aktora. Otóż napisał te słowa tak generalnie z szacunkiem”.


Marianna Schreiber składa pozew

To jednak nie koniec. Aktywistka chce pozwać aktora, o czym poinformowała w środę na Twitterze. „Podjęłam decyzję. Z tytułu partii chciałabym walczyć w przyszłości z naruszaniem dóbr osobistych każdego człowieka. Dlatego prywatnie składam pozew za naruszenie dóbr osobistych mojego męża, mojej rodziny przeciwko Panu @tomaszdedek” – oświadczyła.


#kryminalne #jedrulaonfire #heheszki
kasza332 - To będzie wyrok na miarę tego TK w sprawie aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

 Mar...

źródło: comment_1652878571HjDroS96AvvWYPTdAy9hxw.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@kasza332: napisał to co wszyscy myślą, do tego ta jej pseudopartia, to przybudówka pisu mająca za zadanie odebrać głosy opozycji. No i ona sama to finansuje, śmiech na sali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasza332: Jedrula trochę nieelegancko napisał, ale fakt faktem - przynajmniej na tym zdjęciu, ten mąż tej pani, rzeczywiście wygląda, jak taki wiesio, który pomaga cioci na bazarze xD

  • Odpowiedz
A ten typ sam nie moze?


@artekF: właśnie o to chodzi że nie, a dlaczego to wyjaśnił Jędrula. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BennyLava: Wiem, to byla pulapka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kasza332: ale mnie to babsko irytujeee.Dawno nie widzialem osoby ktora bylaby tak lasa na atencje jak ona.Baba powie wszystko żeby bylo o niej glosno.Raz szczuła na lgbt a potem stwierdzila ze ona to zawsze byla za tolerancja xD.Mam nadzieje ze Jędrula wygra.Rozkład jazdy jest wszystkik znany( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz