Wpis z mikrobloga

Jak takie ameby potrafią w ogóle odpalić przeglądarkę to ja nie wiem. I mija ich człowiek na ulicy. Zmieściłem w tytule wszystkie informacje o tym co sprzedaję, podałem cenę, w opisie jeszcze wszystko powtórzyłem i rozwinąłem. I pisze taki koczkodan, bo zobaczył obrazek i nastąpiło NeUrOn AcTiVaTioN proszę państwa! uuu kułka panie jakieś czarne, gumowe, ciekawe czy dobre i za ile, zapytam. Jakieś kreski tu nastawiane śmieszne naokoło, ale hehe panie a po co czytać, jeszcze bym co mondrego przeczytał. Córkosyn by mi może przeczytał ale na rower poszedł do remizy.
Chłop się nie dowie, bo dostał od razu bloka. A mógł czytać.

#olx #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1652869803XISzRpTr8vYycE8G35iD8T.jpg
  • 7
sprzedajesz 9-letnie opony które powinny wylądować na śmietniku i oczekujesz że potencjalny klient będzie inteligentny?


@goferek: Przejdź się po dowolnym osiedlu i zobacz na jakich oponach stoi połowa samochodów xD A na wsi podejrzewam jeszcze gorzej. Dlatego kosztują 50zł, do gruza/przyczepki podejdą i chłop se do GSu do sąsiedniej wsi dojedzie, nie każdy jest przedstawicielem handlowym który jeździ "szybko i bezpiecznie" czyli w trasy i jak #!$%@?
Wystawiłem telefon wczoraj, informacji wystarczająco, schludnie opisane, m.in. Odbiór tylko osobisty w moim mieście i cena 600+ zł, ale z info, ze nie chce mniej i proszę nie oferować. Nie zgadniecie jakie pytanie padło po kilku godzinach, podpowiedz: proszę włączyć przesyłkę i daje 450 zł od ręki…
Dajcie mi rękawice nieskończoności i będę pstrykał w rytm piosenki: „ja i tak cię złapie”