Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonim1133: mam Pixela 6. Wcześniej miałem też Pixela 3 XL i 4a 5G. Przesiadlem się na niego z S20FE 5G. Wrażenia z użytkowania: szybkość działania, żadnego lata nic nie uświadczyłem. Tensor robi robotę. Aparat miazga lecz kamera do selfie była lepsza w 4a 5G i 3 XL. Brakuje trochę zoomu optycznego więc jak coś to polecam wersję PRO. Brakuje mi VoWifi i VoLTE. Przyzwyczaiłem się do wysokiej jakości rozmów. Słaby czytnik
@anonim1133: przed chociazby podejsciem do Pixela 6 wpisz sobie w Google "pixel 6 red tint" albo "Pixel 6 screen rainbow effect", poogladaj zdjecia i ocen, czy jestes w stanie z tym zyc. Mnie sie wydawalo ze jestem, ale jednak po paru dniach ten efekt przelal czare goryczy i Pixel leci do zwrotu. Daruj sobie ten telefon, jeśli nie jestes maniakiem ultraszybkich aktualizacji. Dla aparatu i sprawnego działania niewarto godzić się z
@anonim1133: Sam szukam i chyba zdecyduje się na S21+ albo S21 FE (256 GB). Uwielbiam Pixele ale zbyt wiele kompromisów w przypadku modelu "6": ciężki, fatalny czytnik, brak Face Unlock (!), brak wsparcia dla VoLTE, wspomniane powyżej problemy z ekranem.