Wpis z mikrobloga

Mirki czy ja właśnie słupem zostałem? Obserwuje na fb grupę do zarabiania w internecie (zwykłe promki za zarejestrowanie konta parę razy w ten sposób pare groszy wpadło), no i oglosiła się pewna #rozowypasek ze jest promka, napisałem utworzyĺem konto i na początku kontakt z nią byl normalny później po utworzeniu przeze mnie konta poprosiła mnie o dane do logowania, jedno konto mi padlo ona tlumaczyla to tym ze przez przypadek usunęła mi konto
¯\(ツ)_/¯ drugie też spadło z rowerka, na trzecie dalej moge sie logować, za te trzy konta mialo byc 200 zl, a po utworzeniu kont laska zaczęła mnie olewać, potem mi z duoy powiedziala ze jest w szpitalu i miaĺa operacje, gdybym sie nie dobijal do niej to ona by w ogóle nie odpisala
¯\
(ツ)_/¯

Konta, które miałem zalożyć:

N26
Blockchain
Vivid

To są zagraniczne konta walutowe, block to aplikacja podobna do revoluta

Czy to jest jakiś SCAM? Zostałem #!$%@? slupem? Laska rzekomo jest teraz w szpitalu o akurat do niego trafila kiedy zalozylem konto ¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #internet #revolut #promocje #zarabianie #polska

To scam?

  • Tak 95.4% (2140)
  • Nie 4.6% (103)

Oddanych głosów: 2243

  • 88
@userrrr: Standard. ****** założył konto na swoje dane. Na konto wpływają pieniądze z podrobionych faktur lub podobnego przekrętu /tu można wiele mówić/ Wypływają na inne konto i konto znika. Szukaj właściciela i konta. Dlatego internetowe są idealne bo zanim nasza Policja coś skleci po Angielsku to i tak nic się nie da znaleźć oprócz właściciela zamkniętego konta. Za jakieś 2-3 miesiące /czasem więcej/ bo tyle mniej więcej trwa procedura czekaj na