Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: @Amikamamy: ile zostało rajskich?zdaje się dwa...A jak Karolina wybierze Kapsla(zakładając,że może)?I potem mu powie-"ty się mnie masz trzymać,bo jak nie,to na następnym cię nie wybiorę i odpadniesz..."( ͡° ͜ʖ ͡°)Oczywiście teoretyzuję...
@Amikamamy: to nawet jeśli. Wiktoria też miała tę szansę. Tylko wtedy nie byłoby lamentu. Jeżeli sugerujecie, że produkcja ma wpływ nawet na to kto wygrywa konkurencje, to po co komentować w ogóle zachowania uczestników, skoro robią tylko to co im każą i nie mają żadnej decyzyjności ? To była otwarta konkurencja pod okiem innych uczestników. Nie dostała immunitetu za darmo, bo miala coś wylosować a we wszystkich skrzynkach produkcja mogła dać
@Luska_02: ale mi nie chodzi o to czy Karo była lepsza czy np.Wiki by była lepsza, chodzi mi o sam fakt że w tej konkurencji powinny grać same singielki skoro Karo-Kapsel mieli bloka ,skoro mieli bloka to czemu
@Amikamamy: ja odniosłam się do zarzutu, że produkcja tak zagrała, żeby utrzymać Karolinę. Zgodzę, się że mogli dać jej szanse w ten sposób. Ale równie dobrze mogła wygrać Wiktoria lub któraś z singielek. Najpierw produkcja zrobiła jej mocno pod górę więc mnie ten ukłon w jej stronę specjalnie nie dziwi. Ale musiała i tak wygrać z trzema innymi dziewczynami i to w konkurencji angażującej m.in. procesy logicznego myślenia ;)
@Luska_02: nie wiem czy Karo rzeczywiście była najlepsza ,jak burza szła Wiki, nawet Żmija i inni pokrzykując pozytywnie. mówili,,zobaczcie Wiki,zobaczcie jak leci czy jaoś tak .... a potem pyk już jej nie pokazywali tylko Marikę a na koniec Karo że to ma,
nie mówię że na pewno to było ,,naciągane'' pod Karo ale mam takie wrażenie, bo WIki faktycznie poleciała równo miała sporo ułożone w porównaniu z innymi
@mi_chelle: nie,nie ona nie Eliza dopingowała,wszyscy stali cicho, pokazywali na starcie wszystkich,
potem Mery i Karo ,Wiki prawie wcale, dopiero jak Eliza zaczęła to pokazali chwilę Wiki miała prawie całość jak i Mery z tym że jej jeden klocek nie pasował ,i potem myk pokazali tylko jak Karo jak krzyczy mam ,mam
dlatego tak mnie naszło że .....
jutro jeszcze raz obejrzę sobie na spoko
@Amikamamy: W tego typu łamigłówkach może pojawić się problem z dopasowaniem ostatniego puzzla. A nawet trzeba czasem zacząć od nowa. Szybkość ma mniejsze znaczenie. I montaż też robi robotę, żeby trzymać widza w niepewności. Jeżeli natomiast ta konkurencja była fejkiem, to pewnie inne też, a wtedy trzeba do tego podejść jak do filmu fabularnego :)