Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest, że u mnie zgemma znajduje wszystkie kanały #cccam łącznie kilka tysięcy, a jak idę z tym tunerem do kumpla to jemu wynajduje 113 i działa mu wtedy tylko kilka polskich, reszty nie widzi. Macie jakieś pomysły?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale co to znaczy uwalony konwerter?
Przecież instalacja działa bo mu polsat cyfrowy normalnie chodzi
Wgrałem normalnie listę kanałów i u mnie w domu wszystko ładnie chodzi. U niego łącze z sieci WiFi i powinno też chodzić a tam jest 21 polskich kanałów i nic więcej
@bury256: To już nie rozumiem. Wgrałeś mu listę kanałów i masz na niektórych kanałach czarny obraz? Ja to bym zanotował kilka kanałów, które nie działają, albo kilka tych, które działają, a potem sprawdził w necie, czy są na tym samym transponderze. Jeśli tak to z jakiegoś powodu antena zbiera sygnał z niektórych transponderów, a z innych nie. Skoro u ciebie jest dobrze, a na jego antenie źle no to problem leży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fred_z_zambrowa: tak Wgrałem listę kanałów i wszystkie u mnie działają.
U niego działa tylko kilka, a na reszcie ma SNR 0%
Przy próbie zmiany transpondera wyszukuje po kilka innych kanałów ale to tylko ciągle promil wszystkich.
Chyba faktycznie problem leży przy konwerterze... Tylko czemu cyfrowy polsat dziala bez zastrzeżeń...
Gupi już jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sberatel: @radziuxd: ok. Okazało się że konwerter ma dwa wyjścia (na multirooma) złote i srebrne, po zamianie wyjścia wszystko zaczęło działać.
Problem kolejny to na niektórych kanałach dźwięk jakby przycinało :/